Warsztatów Project Managerów vol. 3!

Warsztaty Project Managerów vol. 3

Pewnie tak jak ja czekasz na piękną pogodę i wysoką temperaturę z dużą ilością słońca. Aby dobrze wykorzystać ten czas oczekiwania na wakacje, mam dla Ciebie propozycję. Już 15 czerwca startują Warsztaty Project Managerów vol. 3 – ostatnie spotkanie zarówno w ramach serii poświęconej zarządzaniu ryzykiem, jak i ostatnie spotkanie przed wakacjami.

Na początku przypomnę co zmotywowało nas do podjęcia tej inicjatywy i jaki cel postawiliśmy przed sobą. Chcemy budować społeczność project managerów oraz szerzyć wiedzę z zakresu zarządzania projektami. Koncentrujemy się na aspektach praktycznych; ważne jest dla nas, abyś kończąc warsztaty, zabrał ze sobą nowe doświadczenie. 

W tym miejscu chciałbym również podsumować jakie tematy poruszyliśmy na poprzednich dwóch warsztatach w ramach cyklu poświęconego zarządzaniu ryzykiem oraz przekonać tych, jeszcze niezdecydowanych, że Warsztaty Project Managerów są doskonałą płaszczyzną do zdobywania i wymiany wiedzy.

Tak to się zaczęło…

A więc czas start – wskakujemy w wehikuł do teleportacji i przenosimy się w czasie do Warsztatów Project Managerów vol. 1 – inauguracyjnego spotkania poprowadzonego przez Łukasza Góralczyka – managera ds. ryzyka, który przeprowadził nas przez podstawy zarządzania ryzykiem oraz uzmysłowił, że ryzyka dzielą się na szanse i zagrożenia oraz, że możemy dokonać ich analizy ilościowej i jakościowej.

Tematy Warsztatów Project Managerów vol. 2 oraz vol. 3 to efekt Waszych działań. To właśnie Wasze odpowiedzi udzielane w ankietach ewaluacyjnym zmotywowały nas do tego, żeby stworzyć serię trzech spotkań z zarządzania ryzykiem. I dokładnie tak się stało: Warsztaty Project Managerów vol. 2 były zatytułowane “Macierz ryzyk i rejestr ryzyk” i podczas nich dokonaliście priorytetyzacji ryzyk z wykorzystaniem macierzy ryzyk, oszacowaliście ryzyka indywidualne i całościowe projektu, a także uzupełnialiście rejestr ryzyk, a to wszystko w projekcie budowy nieruchomości w tajemniczej miejscowości Sorento.

Warsztaty Project Managerów vol. 3 i RAID log

Przed nami Warsztaty Project Managerów vol. 3, na które chcemy Was serdecznie zaprosić. Podczas nich dowiecie się czym jest RAID log i jakie może mieć zastosowanie. Aby Was bardziej zaciekawić rozwinę akronim RAID: Risks (R), Assumptions (A), Issues (I), and Dependencies (D), a więc Ryzyka, Założenia, Zagadnienia i Zależności. Jeżeli chcesz dowiedzieć się z czym to się je, nie trać czasu i zapisz się na najbliższe Warsztaty Project Managerów vol. 3.

Jesteś mile widziany niezależnie od tego, czy uczestniczyłeś we wcześniejszych warsztatach czy nie. Warsztaty skonstruowane są tak, że każda część jest niezależnym modułem, dającym Ci inny zestaw narzędzi i pakiet wiedzy. Każdy z uczestników znajdzie miejsce dla siebie, a trenerzy odpowiedzą na pytania, które padną z sali.

Warsztaty Project Managerów vol. 3 poprowadzi dwóch trenerów: Karolina Jarocka, znana Wam skądinąd ;) oraz Piotr Opałacz, współorganizator Śniadań Project Managerów i project managerem, który na co dzień odpowiada za sukces projektu, a co za tym idzie – odpowiada też za zarządzanie ryzykiem :) Dwóch trenerów = 2x więcej czasu i uwagi dla Ciebie :)

Jeżeli chcesz rozwijać się w obszarze zarządzania projektami oraz mieć praktyczną wiedzę na temat zarządzania ryzykiem to te Warsztaty są właśnie dla Ciebie! Zajrzyj też do naszej grupy “Zarządzam Projektami” na Facebook’u.

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, budynek B1, sala 015 (niski parter)
  • Kiedy: 15/06/2019, godz. 10:00
  • Cena: 90 zł/ osobę
  • Zapisy: klik!
Więcej wpisów autora: Maciej Bieniasz

Twoje Drzwi do IT – 6 modułów w pakiecie!

Czy zastanawiałeś się jak zacząć swoją przygodę w roli project managera, scrum...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *