Śniadanie Project Managerów vol. 17!

Śniadanie Project Managerów vol. 17

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim, nowe możliwości jakie niesie nam nadchodzący nowy rok. Pewnie nie raz 1 stycznia obiecujesz sobie: “Nowy rok! Nowa/-y ja!”. Być może u Ciebie plany te wiążą się z karierą zawodową? Jak powiedział Henry Ford: “Bardziej niż cokolwiek innego – przygotowywanie się jest sekretem do sukcesu”. A zapewne nikogo nie trzeba przekonywać, że Ford odniósł ogromny sukces, dlatego idąc za jego słowami nie czekaj do nowego roku, ale już dziś, a właściwie 14 grudnia rozpocznij swoje przygotowania.

Dlaczego akurat wtedy? Tak się składa, że na krakowskim Kazimierzu w Le Scandale poza śmietanką do porannej kawy będziesz mieć okazję do spotkania się ze śmietanką towarzystwa project managerów. Zapraszamy na Śniadanie Project Managerów vol. 17, ostatnie w tym roku.

Poza przepysznym śniadaniem, przy porannej kawie będziesz miał okazję do networkingu zarówno z doświadczonymi jak i początkującymi managerami. A od kogo można nauczyć się najwięcej? Od tych którzy odnoszą sukcesy! Dlatego my już dziś pomyśleliśmy o Tobie i oprócz śniadania zorganizowaliśmy dla Ciebie ciekawą podróż do … ? Sukcesu! Tak właśnie, do sukcesu! Przewodnikiem w tej podróży będzie Mateusz Partyka, który przedstawi nam krótką prelekcję pt. “Project Manager skazany na sukces – czyli jakie kompetencje rozwijać.”

Kim jest Mateusz? Mateusz, poza szerokimi zainteresowaniami w dziedzinie zarządzania, jest intensywnie działającym praktykiem, który realizował projekty migracji procesów w ramach centrów Shared Services oraz Projekty IT dla międzynarodowych korporacji. Specjalizuje się w usprawnianiu organizacji poprzez wdrażanie funkcji PMO i narzędzi zarządzania portfelem projektów. Wierzy, że w zarządzaniu projektami zawsze ostatecznie chodzi o drugiego człowieka.

Podczas wystąpienia Mateusza dowiesz się:

  • jakie kompetencje są niezbędne w pracy project managera,
  • jakie miary definiują sukces projektu,
  • jakich błędów unikać jako project manager,
  • jaka umiejętność jest kluczowa w rozwoju project managera.

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: Le Scandale Garden, Plac Nowy 9, Kraków
  • Kiedy: 14 grudnia 2019, godz. 10:00
  • Czas trwania prelekcji: 30 min
  • Cena: 35 zł/osobę. Kwota przeznaczona jest na śniadanie :)
  • Zapisy: klik!

Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona! Być może Śniadanie Project Managerów vol. 17 będzie inspiracją do podjęcia lub rozwoju nowych kierunków w Twojej karierze zawodowej? Nie pozwól, żeby ktoś wykorzystał Twoją szansę!

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Recovery Project Management – Plan Naprawy Projektu

Projekt nad przepaścią – Plan Naprawy Projektu z wykorzystaniem metody UATRNE Zarządzanie...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *