Śniadanie Project Managerów vol. 12!

Śniadanie Project Managerów vol. 12

Za oknem pełne słońce, walizki wyciągają stęsknione ramiona do lnu i kapeluszy…  Ale u nas jeszcze nie pora na (la)to  Po raz ostatni (!) przed wakacjami gorąco zapraszamy na Wasze ulubione wydarzenie – Śniadanie Project Managerów vol. 12, które tym razem odbędą się we Wrocławiu. Wiemy, że długo czekaliście na to spotkanie, dlatego tym bardziej Was zapraszamy – to ostatnia okazja do spotkania przed wakacyjną przerwą!

Zajmiemy się tematem, na który może trafić każdy PM. W idealnym świecie projekty idą zgodnie z budżetem, o czasie, a klient jest zadowolony. Co zrobić jednak, gdy projekt nie idzie zgodnie z planem? O tym właśnie będziemy rozmawiać na najbliższym Śniadaniu, którego tematem będzie: Ocalić project “Ryan”. Teoria ograniczeń w projektowej służbie zdrowia.

Ze Śniadania wyjdziecie z nowymi kontaktami i potężną dawką wiedzy, która przyda się Wam w realizowanych projektach. (A może również podczas nadchodzących wakacji – nigdy nie wiadomo, gdzie trafisz na ciekawy biznesowo projekt ).

Prelekcję poprowadzi Cezary Cerekwicki, wieloletni praktyk, obecnie Head of PMO w firmie o zasięgu globalnym. Wcześniej pełniący funkcje zarządcze w instytucjach małych i bardzo dużych, funkcje te zawsze jednak były związane z zarządzaniem projektami i zawsze pełnione w środowisku międzynarodowym. Z wykształcenia informatyk. Jak mówi o sobie: “onegdaj programista, choć dziś raczej wierzący niepraktykujący”. Okazyjnie pisze na https://cerekwicki.com

Koniecznie do nas dołącz, jeśli pracujesz/czeka Cię praca w zespole projektowym i chcesz się dowiedzieć:

  • jak definiować “wąskie gardła” i nimi zarządzać,
  • czym jest teoria ograniczeń,
  • jak tę teorię zastosować w praktyce.

A ponieważ nie samym projektem żyje człowiek, dbamy również o to, żeby nasze Śniadania odbywały się w miejscach o najwyższej renomie. Tym razem o nasze podniebienia zadba Future Net Restaurant – czy może być lepiej?

Z uwagi na duże zainteresowanie tematem oraz troskę o swobodę spotkania, ograniczamy ilość miejsc na wydarzeniu. Nie czekaj – zapisz się i dołącz do nas, będzie profesjonalnie pysznie!

Informacje organizacyjne

  • Gdzie: FutureNet Restaurant, ul. Rynek 46/47, Wrocław
  • Kiedy: 6/07/2019, godz. 10:00
  • Czas trwania prelekcji: 60 min.
  • Cena: 30 zł/ osobę. Kwota ta przeznaczona jest na śniadanie :)
  • Zapisy: klik!

Do zobaczenia!

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Dlaczego projekty źle (się) kończą? The Chaos Report i przyczyny porażek projektów

Słynny, choć stary już raport The Standish Group zatytułowany “Chaos” (1995) pokazuje,...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *