Śniadanie Project Managerów vol. 12!

Śniadanie Project Managerów vol. 12

Za oknem pełne słońce, walizki wyciągają stęsknione ramiona do lnu i kapeluszy…  Ale u nas jeszcze nie pora na (la)to  Po raz ostatni (!) przed wakacjami gorąco zapraszamy na Wasze ulubione wydarzenie – Śniadanie Project Managerów vol. 12, które tym razem odbędą się we Wrocławiu. Wiemy, że długo czekaliście na to spotkanie, dlatego tym bardziej Was zapraszamy – to ostatnia okazja do spotkania przed wakacyjną przerwą!

Zajmiemy się tematem, na który może trafić każdy PM. W idealnym świecie projekty idą zgodnie z budżetem, o czasie, a klient jest zadowolony. Co zrobić jednak, gdy projekt nie idzie zgodnie z planem? O tym właśnie będziemy rozmawiać na najbliższym Śniadaniu, którego tematem będzie: Ocalić project “Ryan”. Teoria ograniczeń w projektowej służbie zdrowia.

Ze Śniadania wyjdziecie z nowymi kontaktami i potężną dawką wiedzy, która przyda się Wam w realizowanych projektach. (A może również podczas nadchodzących wakacji – nigdy nie wiadomo, gdzie trafisz na ciekawy biznesowo projekt ).

Prelekcję poprowadzi Cezary Cerekwicki, wieloletni praktyk, obecnie Head of PMO w firmie o zasięgu globalnym. Wcześniej pełniący funkcje zarządcze w instytucjach małych i bardzo dużych, funkcje te zawsze jednak były związane z zarządzaniem projektami i zawsze pełnione w środowisku międzynarodowym. Z wykształcenia informatyk. Jak mówi o sobie: “onegdaj programista, choć dziś raczej wierzący niepraktykujący”. Okazyjnie pisze na https://cerekwicki.com

Koniecznie do nas dołącz, jeśli pracujesz/czeka Cię praca w zespole projektowym i chcesz się dowiedzieć:

  • jak definiować “wąskie gardła” i nimi zarządzać,
  • czym jest teoria ograniczeń,
  • jak tę teorię zastosować w praktyce.

A ponieważ nie samym projektem żyje człowiek, dbamy również o to, żeby nasze Śniadania odbywały się w miejscach o najwyższej renomie. Tym razem o nasze podniebienia zadba Future Net Restaurant – czy może być lepiej?

Z uwagi na duże zainteresowanie tematem oraz troskę o swobodę spotkania, ograniczamy ilość miejsc na wydarzeniu. Nie czekaj – zapisz się i dołącz do nas, będzie profesjonalnie pysznie!

Informacje organizacyjne

  • Gdzie: FutureNet Restaurant, ul. Rynek 46/47, Wrocław
  • Kiedy: 6/07/2019, godz. 10:00
  • Czas trwania prelekcji: 60 min.
  • Cena: 30 zł/ osobę. Kwota ta przeznaczona jest na śniadanie :)
  • Zapisy: klik!

Do zobaczenia!

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

AMA #1 Kultura organizacyjna w trakcie i po koronawirusie

Czy zastanawiałeś się jak w czasach COVID-19 zmienia się zbiór norm i...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *