Śniadanie Project Managerów vol. 4!

Śniadanie Project Managerów Wrocław vol. 4

Po ostatnim Śniadaniu Project Managerów we Wrocławiu mamy apetyt na więcej! Z nową energią i nowymi pomysłami zamierzamy spotkać się z Wami podczas kolejnej edycji wydarzenia “Śniadanie Project Managerów vol. 4”, aby znów dzielić się wiedzą, doświadczeniami, a przede wszystkim budować wspaniałą i silną społeczność project managerów!

Formuła Śniadań ewoluuje. Liczba uczestników ze Śniadania na Śniadanie rośnie. Wydarzenie się rozwija, a my razem z nim. Wspaniałą przygodą staje się nie tylko samo spotkanie, ale również cała jego organizacja i kreatywność temu towarzysząca :)

“Śniadanie Project Managerów vol. 4” będzie wyjątkowe, bo będzie z nami wyjątkowa osoba! Nasz Gość Specjalny tej edycji wydarzenia – Małgorzata Nowicka, zen coach! Gosia przedstawi nam temat szalenie ważny dla każdego project managera, mianowicie “Bycie liderem w zespołach projektowych”. Na spotkaniu usłyszymy i odpowiemy sobie na pytania:

  1. Co to znaczy być liderem w zespole projektowym? Jak lider wpływa na efektywność pracy zespołu?
  2. Czy ja mogę być liderem?
  3. Etapy stawania się liderem  w zespole projektowym
  4. Jak lider prowadzi projekty? Na co zwraca uwagę, a czego unika?
  5. Bycie liderem a kontrola projektu (zakres, budżet, czas)

Gosia była uczestnikiem Śniadania Project Managerów vol. 2. Wspaniała, inspirująca osoba i osobowość! Tym bardziej się cieszę, że Gosia będzie z nami! Zachęcam Was również do odwiedzenia Gosi na Facebooku: https://www.facebook.com/BusinessLoveDesign/

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: Korba Kuchnia, ul. Św. Mikołaja 18, Wrocław
  • Kiedy: 3/03/2018, godz. 10:00
  • Cena: Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Płacisz tylko za to, co zjesz :)
  • Zapisy: klik!

Małgorzata NowickaMałgorzata Nowicka – certyfikowany Zen Coach, właścicielka firmy Business Love Design  pomagająca przedsiębiorcom, managerom, liderom w prowadzeniu biznesów oraz zespołów z sercem oraz życiu w głębokim połączeniu ze sobą.

Propagatorka agile’owego podejścia do pracy zespołów, biznesów opartych na wartościach, relacji międzyludzkich w myśl “jak człowiek z człowiekiem”, przywództwie służebnym oraz świadomości. Posiada 10 lat doświadczenia zawodowego w korporacji, w tym w pracy na stanowisku Zastępcy Dyrektora Informatyki. 6 lat zarządzała kilkunastoosobowym zespołem. Na swoim koncie posiada również doświadczenie w zarządzania projektami informatycznymi, wyznaczeniu wizji zespołu i rozwoju informatycznego w firmie.
Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Śniadanie Project Managerów vol. 19!

Czy lubisz dostawać coś gratis? Parę ładnych skarpetek przy zakupach w sklepie...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *