Śniadanie Project Managerów vol. 4!

Śniadanie Project Managerów Wrocław vol. 4

Po ostatnim Śniadaniu Project Managerów we Wrocławiu mamy apetyt na więcej! Z nową energią i nowymi pomysłami zamierzamy spotkać się z Wami podczas kolejnej edycji wydarzenia “Śniadanie Project Managerów vol. 4”, aby znów dzielić się wiedzą, doświadczeniami, a przede wszystkim budować wspaniałą i silną społeczność project managerów!

Formuła Śniadań ewoluuje. Liczba uczestników ze Śniadania na Śniadanie rośnie. Wydarzenie się rozwija, a my razem z nim. Wspaniałą przygodą staje się nie tylko samo spotkanie, ale również cała jego organizacja i kreatywność temu towarzysząca :)

“Śniadanie Project Managerów vol. 4” będzie wyjątkowe, bo będzie z nami wyjątkowa osoba! Nasz Gość Specjalny tej edycji wydarzenia – Małgorzata Nowicka, zen coach! Gosia przedstawi nam temat szalenie ważny dla każdego project managera, mianowicie “Bycie liderem w zespołach projektowych”. Na spotkaniu usłyszymy i odpowiemy sobie na pytania:

  1. Co to znaczy być liderem w zespole projektowym? Jak lider wpływa na efektywność pracy zespołu?
  2. Czy ja mogę być liderem?
  3. Etapy stawania się liderem  w zespole projektowym
  4. Jak lider prowadzi projekty? Na co zwraca uwagę, a czego unika?
  5. Bycie liderem a kontrola projektu (zakres, budżet, czas)

Gosia była uczestnikiem Śniadania Project Managerów vol. 2. Wspaniała, inspirująca osoba i osobowość! Tym bardziej się cieszę, że Gosia będzie z nami! Zachęcam Was również do odwiedzenia Gosi na Facebooku: https://www.facebook.com/BusinessLoveDesign/

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: Korba Kuchnia, ul. Św. Mikołaja 18, Wrocław
  • Kiedy: 3/03/2018, godz. 10:00
  • Cena: Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Płacisz tylko za to, co zjesz :)
  • Zapisy: klik!

Małgorzata NowickaMałgorzata Nowicka – certyfikowany Zen Coach, właścicielka firmy Business Love Design  pomagająca przedsiębiorcom, managerom, liderom w prowadzeniu biznesów oraz zespołów z sercem oraz życiu w głębokim połączeniu ze sobą.

Propagatorka agile’owego podejścia do pracy zespołów, biznesów opartych na wartościach, relacji międzyludzkich w myśl “jak człowiek z człowiekiem”, przywództwie służebnym oraz świadomości. Posiada 10 lat doświadczenia zawodowego w korporacji, w tym w pracy na stanowisku Zastępcy Dyrektora Informatyki. 6 lat zarządzała kilkunastoosobowym zespołem. Na swoim koncie posiada również doświadczenie w zarządzania projektami informatycznymi, wyznaczeniu wizji zespołu i rozwoju informatycznego w firmie.
Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Kultura organizacyjna ogólnie

Dziś przed Wami ostatni część moich odpowiedzi na Wasze pytania zadane podczas majowej...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *