XIX Konferencja IPMA Polska

XIX Konferencja IPMA Polska

Konferencja IPMA – największe wydarzenie dla branży project management w Polsce!

Konferencja IPMA Polska od lat gromadzi wyjątkowych ludzi, którzy poprzez swoje działania propagują ideę zarządzania projektami w Polsce i na całym świecie. To wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu wszystkich pasjonatów zarządzania projektami, reprezentujących różnorodne branże.

Organizatorem konferencji jest International Project Management Association Polska, stowarzyszenie certyfikujące kierowników projektów. IPMA Polska wspiera rozwój zarządzania projektami i zrzesza profesjonalistów z tej dziedziny.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji “Kompetencje profesjonalistów –  zarządzanie projektami” są kompetencje integrujące wiedzę i doświadczenie profesjonalistów w dziedzinie zarządzania projektami, a jej celem jest propagowanie dobrych praktyk i rozwiązań związanych z pozyskiwaniem kluczowych dla projektu kompetencji.

Tegoroczna edycja konferencji jest organizowana w formule międzynarodowej. Będą w niej uczestniczyć Project Managerowie z Polski i z zagranicy.

Gala Polish Project Excellence Award

Jak co roku, nieodłącznym elementem konferencji jest uroczysta Gala Polish Project Excellence Award, na której zostaną przedstawieni laureaci nagrody na najlepiej zarządzane projekty. Wyjątkowo w tym roku na jednej scenie staną Finaliści najlepiej zarządzanych projektów z całego świata oraz projektów polskich.

Rejestracja na konferencję została rozpoczęta: http://www.konferencja.ipma.pl/, a przygotowania do wydarzenia trwają pełną parą. Liczę na to, że się tam spotkamy :)

 

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Kultura organizacyjna po koronawirusie

Pogoda mnie oszczędza, nie serwując upałów, stąd z przyjemnością muskana letnim wiatrem,...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *