XIX Konferencja IPMA Polska

XIX Konferencja IPMA Polska

Konferencja IPMA – największe wydarzenie dla branży project management w Polsce!

Konferencja IPMA Polska od lat gromadzi wyjątkowych ludzi, którzy poprzez swoje działania propagują ideę zarządzania projektami w Polsce i na całym świecie. To wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu wszystkich pasjonatów zarządzania projektami, reprezentujących różnorodne branże.

Organizatorem konferencji jest International Project Management Association Polska, stowarzyszenie certyfikujące kierowników projektów. IPMA Polska wspiera rozwój zarządzania projektami i zrzesza profesjonalistów z tej dziedziny.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji “Kompetencje profesjonalistów –  zarządzanie projektami” są kompetencje integrujące wiedzę i doświadczenie profesjonalistów w dziedzinie zarządzania projektami, a jej celem jest propagowanie dobrych praktyk i rozwiązań związanych z pozyskiwaniem kluczowych dla projektu kompetencji.

Tegoroczna edycja konferencji jest organizowana w formule międzynarodowej. Będą w niej uczestniczyć Project Managerowie z Polski i z zagranicy.

Gala Polish Project Excellence Award

Jak co roku, nieodłącznym elementem konferencji jest uroczysta Gala Polish Project Excellence Award, na której zostaną przedstawieni laureaci nagrody na najlepiej zarządzane projekty. Wyjątkowo w tym roku na jednej scenie staną Finaliści najlepiej zarządzanych projektów z całego świata oraz projektów polskich.

Rejestracja na konferencję została rozpoczęta: http://www.konferencja.ipma.pl/, a przygotowania do wydarzenia trwają pełną parą. Liczę na to, że się tam spotkamy :)

 

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

“Badania jako podstawa projektowania User Experience” – recenzja i konkurs!

Oto jest! “Badania jako podstawa projektowania User Experience” autorstwa Igi Mościchowskiej oraz Barbary...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *