Śniadanie Project Managerów vol. 29 Wrocław!

Śniadanie Project Managerów vol. 29

Jak pamiętacie, przed pandemią spotykaliśmy się nie tylko w Krakowie, ale też we Wrocławiu. Covid-19 poprzestawiał nasze szyki i dotychczasowy śniadaniowy zespół wrocławski się rozpadł. Jednak niedawno, podczas prowadzonych przeze mnie zajęć w Twoje Drzwi do IT, odezwała się do mnie jedna z uczestniczek z pomysłem zorganizowania tego wydarzenia właśnie w mieście nad Odrą. Wiadomość tę przyjęłam z ogromnym entuzjazmem, a Wam z jeszcze większą radością oznajmiam, że zespół wrocławski się reaktywował – w nowym składzie i z nową, niesamowitą energią! To oznaczać może tylko jedno – wielki powrót Śniadań Project Managerów do miasta stu mostów!

Przy tej okazji nie mogło zabraknąć naszego małopolskiego akcentu – prosto z Krakowa na Śniadaniu Project Managerów vol. 29 zagości Jerzy Filipowicz-Limanówka – prawnik z wykształcenia, menadżer IT z zamiłowania i doświadczenia. Występował w roli analityka biznesowego, architekta rozwiązań, projektanta, menadżera QA, kierownika projektu/programu/portfela projektów. Brał udział w wielu projektach doradczych skupiających się na transformacji organizacji poprzez wprowadzanie praktyk Lean-IT oraz zwinnych mających na celu upraszczanie i doskonalenie zarówno w zakresie stosowanych praktyk, jak i narzędzi wspierających. Wiele lat prowadził szkolenia z zakresu Zarządzania Usługami IT oraz Zarządzania Projektami. Współpracował z organizacjami działającymi na różnych rynkach, w tym z międzynarodowymi instytucjami publicznymi, firmami produkcyjnymi, automotive, instytucjami finansowymi, software house’ami.

Podczas Śniadania, Jurek na tapetę weźmie relacje między Project Managerem i Scrum Masterem, a właściwie odpowie na pytanie “Czy Project Manager i Scrum Master mogą mówić jednym głosem?”. Wspólnie zgłębimy temat osiągania synergii z połączenia zarządzania projektem i doskonalenia praktyk wytwarzania oprogramowania. Tym samym może uda nam się odpowiedzieć na pytania czym właściwie jest zarządzanie projektem i scrum mastering oraz czy te podejścia są sprzeczne ze sobą czy się uzupełniają.

Jak za starych dobrych czasów, zjedzmy razem śniadanie, napijmy się kawy i odpowiedzmy na te nurtujące wielu pytania wspólnie!

Informacje organizacyjne:

  • Kiedy: spotykamy się w sobotę 23 kwietnia o godz. 10:00
  • Gdzie: Odra Centrum we Wrocławiu
  • Czas trwania prelekcji: 40 minut
  • Czas trwania wydarzenia: to zależy od Was i ilości pytań, zarezerwuj 3 h :)
  • Cena: 40 zł/os. Kwota ta przeznaczona jest na pyszne śniadanie :)
  • Zapisy: klik!

Nie zwlekaj z zapisem, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Obserwuj też stronę Śniadań Project Managerów na Facebooku oraz Linkedin.

Do zobaczenia na Śniadaniu!

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

UX Designer – specjalista od pozytywnych wrażeń

Dziś w ramach cyklu “Beze mnie nie byłoby projektu” spotykam się z...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *