Śniadanie Project Managerów vol. 29 Wrocław!

Śniadanie Project Managerów vol. 29

Jak pamiętacie, przed pandemią spotykaliśmy się nie tylko w Krakowie, ale też we Wrocławiu. Covid-19 poprzestawiał nasze szyki i dotychczasowy śniadaniowy zespół wrocławski się rozpadł. Jednak niedawno, podczas prowadzonych przeze mnie zajęć w Twoje Drzwi do IT, odezwała się do mnie jedna z uczestniczek z pomysłem zorganizowania tego wydarzenia właśnie w mieście nad Odrą. Wiadomość tę przyjęłam z ogromnym entuzjazmem, a Wam z jeszcze większą radością oznajmiam, że zespół wrocławski się reaktywował – w nowym składzie i z nową, niesamowitą energią! To oznaczać może tylko jedno – wielki powrót Śniadań Project Managerów do miasta stu mostów!

Przy tej okazji nie mogło zabraknąć naszego małopolskiego akcentu – prosto z Krakowa na Śniadaniu Project Managerów vol. 29 zagości Jerzy Filipowicz-Limanówka – prawnik z wykształcenia, menadżer IT z zamiłowania i doświadczenia. Występował w roli analityka biznesowego, architekta rozwiązań, projektanta, menadżera QA, kierownika projektu/programu/portfela projektów. Brał udział w wielu projektach doradczych skupiających się na transformacji organizacji poprzez wprowadzanie praktyk Lean-IT oraz zwinnych mających na celu upraszczanie i doskonalenie zarówno w zakresie stosowanych praktyk, jak i narzędzi wspierających. Wiele lat prowadził szkolenia z zakresu Zarządzania Usługami IT oraz Zarządzania Projektami. Współpracował z organizacjami działającymi na różnych rynkach, w tym z międzynarodowymi instytucjami publicznymi, firmami produkcyjnymi, automotive, instytucjami finansowymi, software house’ami.

Podczas Śniadania, Jurek na tapetę weźmie relacje między Project Managerem i Scrum Masterem, a właściwie odpowie na pytanie “Czy Project Manager i Scrum Master mogą mówić jednym głosem?”. Wspólnie zgłębimy temat osiągania synergii z połączenia zarządzania projektem i doskonalenia praktyk wytwarzania oprogramowania. Tym samym może uda nam się odpowiedzieć na pytania czym właściwie jest zarządzanie projektem i scrum mastering oraz czy te podejścia są sprzeczne ze sobą czy się uzupełniają.

Jak za starych dobrych czasów, zjedzmy razem śniadanie, napijmy się kawy i odpowiedzmy na te nurtujące wielu pytania wspólnie!

Informacje organizacyjne:

  • Kiedy: spotykamy się w sobotę 23 kwietnia o godz. 10:00
  • Gdzie: Odra Centrum we Wrocławiu
  • Czas trwania prelekcji: 40 minut
  • Czas trwania wydarzenia: to zależy od Was i ilości pytań, zarezerwuj 3 h :)
  • Cena: 40 zł/os. Kwota ta przeznaczona jest na pyszne śniadanie :)
  • Zapisy: klik!

Nie zwlekaj z zapisem, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Obserwuj też stronę Śniadań Project Managerów na Facebooku oraz Linkedin.

Do zobaczenia na Śniadaniu!

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Śniadanie Project Managerów vol. 9!

Już 26 stycznia spotykamy się na noworocznym Śniadaniu Project Managerów vol. 9...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *