Śniadanie Project Managerów vol. 2!

Śniadanie Project Managerów vol. 2

Podbijamy Wrocław! Śniadanie Project Managerów vol.1! przeszło do historii, a przed nami kolejne i to wyjątkowe, bo połączone z wydarzeniem dla mnie szczególnie ważnym – 3. urodzinami bloga :) Właściwie już od dawna szukałam pretekstu, aby odwiedzić to piękne miasto, nazywane też Wenecją Północy, a kiedy jeszcze taką wyprawę można połączyć z czymś pożytecznym (bo przyjemność jest niewątpliwa), to nie wahałam się ani chwili. Cieszę się, że będziemy świętować razem!

Ten czas minął niespotrzeżenie, pamiętam jak dziś pierwszy post opublikowany o 5 nad ranem i tą decyzję, że będę pisać. Pamiętam uruchomienia bloga w nowej odsłonie i każdą osobę, która za tym stała. Z sentymentem wspominam też wersję pierwszą, postawioną na darmowym szablonie wordpressa (czy ktoś poza mną ją jeszcze pamięta? :))

Po drodze wiele się działo i cały czas się dzieje, czego dowodem jest chociażby właśnie Śniadanie Project Managerów. Blog jest źródłem wielu moich inicjatyw i inspiracji, i cały czas pozostaje moim oczkiem w głowie. Dzisiaj z pewnością i głośno mogę powiedzieć, że jestem dumna. Nie byłoby jednak bloga, gdyby nie było Was – Czytelników, gdybym nie dostawała od Was sygnałów, że to, co robię, ma sens, że warto. Dziękuję Wam za to i właśnie dlatego z Wami chcę spędzić ten dzień!

Plan jest prosty: spotykamy się 25 listopada o godz. 10:00 w Korba Kuchnia przy ul. Świętego Mikołaja 18 we Wrocławiu. Pysznie jemy i dyskutujemy, dzielimy się doświadczeniami, wymieniamy kontaktami, budujemy społeczność. Wypijemy zdrowie bloga i zdmuchniemy świeczkę na torcie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Płacisz tylko za to, co zjesz :)

Potwierdź swoją obecność, zapisując się na wydarzenie: https://goo.gl/forms/TUGIerD6Wa9dY4aZ2 Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Śniadanie Project Managerów vol. 19!

Czy lubisz dostawać coś gratis? Parę ładnych skarpetek przy zakupach w sklepie...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *