Śniadanie Project Managerów vol. 2!

Śniadanie Project Managerów vol. 2

Podbijamy Wrocław! Śniadanie Project Managerów vol.1! przeszło do historii, a przed nami kolejne i to wyjątkowe, bo połączone z wydarzeniem dla mnie szczególnie ważnym – 3. urodzinami bloga :) Właściwie już od dawna szukałam pretekstu, aby odwiedzić to piękne miasto, nazywane też Wenecją Północy, a kiedy jeszcze taką wyprawę można połączyć z czymś pożytecznym (bo przyjemność jest niewątpliwa), to nie wahałam się ani chwili. Cieszę się, że będziemy świętować razem!

Ten czas minął niespotrzeżenie, pamiętam jak dziś pierwszy post opublikowany o 5 nad ranem i tą decyzję, że będę pisać. Pamiętam uruchomienia bloga w nowej odsłonie i każdą osobę, która za tym stała. Z sentymentem wspominam też wersję pierwszą, postawioną na darmowym szablonie wordpressa (czy ktoś poza mną ją jeszcze pamięta? :))

Po drodze wiele się działo i cały czas się dzieje, czego dowodem jest chociażby właśnie Śniadanie Project Managerów. Blog jest źródłem wielu moich inicjatyw i inspiracji, i cały czas pozostaje moim oczkiem w głowie. Dzisiaj z pewnością i głośno mogę powiedzieć, że jestem dumna. Nie byłoby jednak bloga, gdyby nie było Was – Czytelników, gdybym nie dostawała od Was sygnałów, że to, co robię, ma sens, że warto. Dziękuję Wam za to i właśnie dlatego z Wami chcę spędzić ten dzień!

Plan jest prosty: spotykamy się 25 listopada o godz. 10:00 w Korba Kuchnia przy ul. Świętego Mikołaja 18 we Wrocławiu. Pysznie jemy i dyskutujemy, dzielimy się doświadczeniami, wymieniamy kontaktami, budujemy społeczność. Wypijemy zdrowie bloga i zdmuchniemy świeczkę na torcie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Płacisz tylko za to, co zjesz :)

Potwierdź swoją obecność, zapisując się na wydarzenie: https://goo.gl/forms/TUGIerD6Wa9dY4aZ2 Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Warsztaty Project Managerów vol. 1!

Uwaga, uwaga! Zachęceni sukcesem Śniadań Project Managerów do życia powołujemy nową inicjatywę...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *