Na świat przyszłam jako córka polonistki i marszanda. Początkowe ambicje związane z ekonomią zamieniłam na wykształcenie dziennikarza prasowego, jednak los chciał, żebym została project managerem. I miał rację.

Posiadam 17-letnie doświadczenie zawodowe, w tym ponad 11-letnie doświadczenie w branży IT. Z powodzeniem zarządzałam projektami na poziomie zarówno lokalnym, jak i globalnym, a także wdrażałam najlepsze praktyki zarządzania projektami, łącząc pasję z pracą. Jestem autorką bloga kjarocka.pl, organizatorką pierwszego w Polsce cyklu wydarzeń “Śniadania Project Managerów”, serii szkoleń “Warsztaty Project Managerów”, autorką programu mentoringowego dla kierowników projektów, a także współorganizatorem Akademii Project Managera “Twoje Drzwi do IT”.

W 2017 roku ukończyłam Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, rozszerzając swoje portfolio zawodowe o executive coaching oraz coaching kariery, na który serdecznie Cię zapraszam.

W codziennej pracy skupiam się na doskonaleniu i zwiększaniu efektywności organizacji w zakresie procesów projektowych oraz pracy zespołowej, a także budowaniu kultury eksperymentowania i innowacji. W każdym działaniu najważniejsi są dla mnie ludzie, bo to oni tworzą projekt.

Przyświeca mi dewiza Sheryl Sandberg, która mawia: “Jeśli oferują ci miejsce na statku kosmicznym, nie pytaj, które, po prostu wskakuj!”. Jestem fanką życia, lubię ludzi, dobrą książkę i dobrą kawę. W czasie wolnym teatr i niezależnie od czasu – czekoladę :)

Karolina Jarocka