Na świat przyszłam jako córka polonistki i marszanda. Początkowe ambicje związane z ekonomią zamieniłam na wykształcenie dziennikarza prasowego, jednak los chciał, żebym została project managerem. I miał rację.

Od wielu lat interesuję się efektywnością w zarządzaniu projektami, a także rozwojem personalnym, inteligencją emocjonalną i psychologią zarządzania w projektach. W pracy skupiam się na innowacyjnych rozwiązaniach, możliwych usprawnieniach i ciągłym doskonaleniu, ale ponad wszystko – na ludziach, bo to oni tworzą projekt.

Przez blisko 6 lat zarządzałam zintegrowanymi systemami e-commerce, jak również systemami dedykowanymi w branży IT, aż w końcu doszłam do miejsca, w którym moim projektem stali się ludzie. Moje działania skupiają się wokół ich rozwoju, komunikacji, motywacji, efektywności i kompetencji menedżerskich. Prowadzę autorskie warsztaty i szkolenia dostosowane do potrzeb moich odbiorców, jestem coachem i mentorem.

Wierzę, że to, co najciekawsze, dzieje się poza strefą naszego komfortu, dlatego wciąż poszukuję zawodowych wyzwań. Jestem autorką wielu artykułów branżowych, angażuję się w działania organizacji skupionych wokół branży IT oraz zarządzania projektami, gdzie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem (m.in. IPMA, PMI, Women in Technology). Aktywnie działam również w ramach społeczności zawodowej Lifetramp.

Jestem fanką życia, lubię ludzi, dobrą książkę i dobrą kawę. W czasie wolnym wycieczki i niezależnie od czasu – czekoladę :)

Karolina Jarocka