Śniadanie Project Managerów vol. 28 Kraków! #SolidarnizUkrainą

Śniadanie Project Managerów vol. 28

Moi Drodzy, z jednej strony widzimy zwiastuny wiosny, z drugiej świat pogrążył się w ciemności. Będzie to pierwsze Śniadanie Project Managerów w rzeczywistości opanowanej przez wojnę i jej skutki. Ukraina, nasz kraj sąsiedzki, bohatersko walczy w obronie nie tylko swoich granic, ale też wolności Europy i pokoju na świecie.

Długo zastanawialiśmy się, czy w tych okolicznościach nie zrezygnować z wydarzenia, które zawsze kojarzy nam się pozytywnie, a w tych okolicznościach o optymizm ciężko. Stwierdziliśmy jednak, że Śniadania Project Managerównie nie mogą być tylko na dobre czasy. Naszym obowiązkiem jest wyrażać sprzeciw, reagować na to, co dzieje się wokół nas, co dotyka naszych kolegów zza wschodniej granicy, dawać wsparcie.

Tym razem chcemy też wyrazić podziw. Zasługuje na niego niewątpliwie prezydent Ukrainy – Wołodymyr Zełenski, który dzięki swojej postawie, poderwał do działania nie tylko swój naród, ale zmobilizował cały świat.

Gościem specjalnym Śniadania Project Managerów vol. 28 będzie Łukasz Cioch – właściciel LCMedia.pl, firmy specjalizującej się w doradztwie strategicznym, audytach międzynarodowych konferencji i kongresów oraz strategiach storytellingowych i komunikacyjnych. Tylko w ciągu minionych dwóch lat (2020-2021) poprowadził ponad 150 konferencji, kongresów i debat dla klientów w niemal każdym kraju UE i poza granicami Unii.

Ten wybitny mówca, zainspirował nas swoim newsletterem, w którym porównał styl komunikacji obydwu przywódców – Zełenskiego i Putina.

Łukasz przyjął nasze zaproszenie w ostatniej chwili, w obliczu nagłej zmiany planów i podczas swojego wystąpienia: “Wołodymyr Zełenski: komik, który nauczył świat słuchać i nie odwracać wzroku” opowie o teorii przywództwa, sile wizerunku i świadomym przywództwie w przestrzeni ekstremalnego ryzyka i nieprzewidywalności.

W tym trudnym czasie niezmiennie pozostajemy #solidarnizUkrainą.

Informacje organizacyjne:

  • Kiedy: spotykamy się w sobotę 26 marca o godz. 10:00
  • Gdzie: restauracja Plac Nowy 1 w Krakowie, przy tejże ulicy
  • Czas trwania prelekcji: 30 minut
  • Czas trwania wydarzenia: to zależy od Was i ilości pytań, zarezerwuj 3 h :)
  • Cena: 40 zł/os. Kwota ta przeznaczona jest na pyszne śniadanie :)
  • Zapisy: klik!

Serdecznie zapraszamy na Śniadanie Project Managerów vol. 28, podczas którego możemy zjednoczyć się w tym trudnym czasie.

Nie zwlekaj z zapisem, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

AMA #1 Kultura organizacyjna w trakcie i po koronawirusie

Czy zastanawiałeś się jak w czasach COVID-19 zmienia się zbiór norm i...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *