Konferencja PMasters 2022 – nowa jakość na konferencyjnej scenie

Konferencja PMasters 2022

W środowisku project managerów działam aktywnie od 12 lat, realizując szereg inicjatyw, z których większość pewnie już znasz. Zawsze przyświecały mi dwa cele:

Właściwie cele te nie są rozłączne, bowiem zależy mi na tym, aby nasza śniadaniowa społeczność również utożsamiała się z wartościami Manifestu.

Dobre praktyki projektowej społeczności

Kiedyś ktoś zapytał mnie, czym właściwie jest dla mnie społeczność i po czym poznam, że ona powstaje. Wtedy to pytanie wydawało mi się trudne, dziś już wiem, że realizujemy ten cel. Nasza społeczność to ludzie, których łączą projekty, to pasjonaci i praktycy, to osoby, które powracają na Śniadania i przyprowadzają swoich znajomych, to osoby, które utrzymują ze sobą kontakt poza wydarzeniami, to urodzeni networkerzy.

Stanie na straży dobrych praktyk i standardów to również pokazywanie kierunku i wyznaczanie trendów. W świecie przesyconym zmianami, ciężko odpowiedzieć na pytanie czego należy się uczyć lub co umieć, żeby osiągnąć mistrzostwo w zarządzaniu projektami. Przed tym dylematem stoi dziś wiele organizacji, bo jedno jest pewne – projekty zyskują na znaczeniu, choć bez wątpienia zmieni się zarządzanie nimi, jak również samą rolę kierownika projektów czeka rewolucja.

Śniadania Project Managerów i co dalej?

Efektem skalowania Śniadań Project Managerów i moim kolejnym przedsięwzięciem skierowanym do project managerów jest konferencja PMasters, realizowana we współpracy z firmą PROIDEA – organizatorem największych eventów dla branży technologicznej w Polsce.  To pierwsze takie wydarzenie, które łączy projekty z biznesem, stawia na partnerstwo i synergię obydwu światów, które dziś od siebie wzajemnie zależą. Konferencja PMasters to również przestrzeń do wymiany wiedzy i dzielenia się najlepszymi praktykami, a także promowania innowacyjnych metod zarządzania, technik i narzędzi w zakresie zarządzania projektami, a  także budowania kultury eksperymentowania.

Czeka nas rewolucja!

Pierwsza edycja konferencji PMasters odbędzie się pod hasłem “Czeka nas rewolucja! Poznaj przyszłość zarządzania projektami”.

Na wirtualnej scenie wydarzenia staną eksperci i wieloletni praktycy: Agnieszka Bochacka, David Smyth, Marcin Żmigrodzki, Piotr Prokopowicz, Sebastian Drzewiecki, Włodzimierz Makowski, Kamil Stanuch oraz Krzysztof Ogonowski. Nad wysokim poziomem merytorycznym wydarzenia czuwa Rada Programowa w składzie: Sylwia Skonecka, Maciej Ryś, Maciej Bieniasz i ja. 

Uczestnicy usłyszą między innymi o:

  • projektach tak innowacyjnych, że Agile nie wystarcza, 
  • pułapkach w myśleniu o anty-trendach, 
  • transformacji cyfrowej i zmieniającej się roli działów IT, 
  • technologii i jej wpływie zarówno na człowieka, jak i zarządzanie projektami,
  • przyszłości kultury organizacyjnej w zmieniającym się otoczeniu

Konferencja PMasters to nowa jakość

Konferencja PMasters wniesie nową jakość i odpowie na potrzeby pasjonatów zarządzania projektami, a także osób, które poprzez swoje działania kreują projektową przyszłość.

Wśród sponsorów znaleźli się m.in. FlexiProject – dostawca oprogramowania do zarządzania projektami, GlobalLogic – lider w sektorze usług inżynierii oprogramowania i digitalizacji produktu, firma Growth – która kompleksowo wspiera firmy w ich rozwoju oraz firma szkoleniowo-konsultingowa Silfra Consulting.

Pełna agenda oraz informacje o prelegentach znajdziesz na stronie wydarzenia https://pmasters.pl/. Konferencja PMasters jest jednodniowa i odbędzie się 29 marca online. Bilety dostępne są w cenie 125 zł w wersji Early Bird 2 za 1 do 7 marca oraz 250 zł w cenie regularnej. 

Cały dochód ze sprzedaży biletów Early Birds na konferencję PMasters przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom z Ukrainy. 

Mam nadzieję, że tak, jak ja, nie możesz doczekać się tego spotkania i niezbędnej dawki wiedzy, do tego, aby budować swoją przewagę konkurencyjną jaka nas czeka!

#SolidarnizUkrainą

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Śniadanie Project Managerów vol. 14!

Śniadanie Project Managerów vol. 14 to okazja do tego, żebyś sobotni poranek...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *