Śniadanie Project Managerów vol. 26 Kraków!

Śniadanie Project Managerów vol. 26

Wrześniowe Śniadanie Project Managerów pierwszy raz od dłuższego czasu odbyło się stacjonarnie i nabraliśmy po nim ochoty na więcej! Nie tylko my, jako organizatorzy, ale przede wszystkim Wy, społeczność Project Managerów, mówiliście jednym głosem w ramach feedbacku do ostatniego wydarzenia: “Kiedy kolejne ŚPM?”

I oto jest! Śniadanie Project Managerów vol. 26 odbędzie się 4 grudnia 2021.

To wspaniała okazja do spotkania się w gronie project managerów po raz ostatni w tym roku, wymiany doświadczeń w przedświątecznym nastroju, podsumowań i złożenia wzajemnie najserdeczniejszych życzeń.

Spotykamy się w restauracji, jak za starych dobrych czasów, przy pysznym śniadaniu, a wszystko to dzięki naszemu Sponsorowi – firmie FlexiProject – twórcom kompleksowego program do zarządzania projektami i portfelami projektów. To właśnie dzięki FlexiProject jesteśmy w stanie utrzymać dotychczasową cenę śniadania przy stale rosnących kosztach. Super, co? :)

Tematem będzie jakże kontrastujące z dzisiejszym, zmieniającym się światem VUCA, Zrównoważone Zarządzanie Projektami (ang. Green Project Management). Nic dziwnego, że to zagadnienie staje się coraz popularniejsze i bardzo szybko się rozwija.

Zrównoważone Zarządzanie Projektami czyli takie, w którego założenia wpisana jest troska o otoczenie, zrównoważony rozwój planety, dbałość o praktyki społecznie odpowiedzialne i przyjazne dla środowiska. Zrównoważone Zarządzanie Projektami definiuje czym jest zrównoważony rozwój oraz daje instrukcje i wytyczne, w jaki sposób włączyć do strategii organizacji zasady zarządzania projektami zrównoważonymi. Dodatkowo, podkreśla znaczenie roli kierownika projektów dla przemian geopolitycznych, klimatycznych, gospodarczych i odpowiada na to, w jaki sposób weryfikować zgodność realizowanych przez nich projektów z zasadami zrównoważonego rozwoju.

W ten niezwykle aktualny i interesujący temat wprowadzi nas Ewa Bednarczyk, prezes zarządu firmy szkoleniowo-doradczej pm2pm, trener i konsultant z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zarządzania projektami, ekspert w zarządzaniu zespołami wielokulturowymi. Ewa od 15 lat związania z międzynarodowym stowarzyszeniem project managerów IPMA, obecnie pełni rolę IPMA Awards Global Manager.

* Informacje organizacyjne:

  • Kiedy: spotykamy się w sobotę 4 grudnia 2021 o godz. 10:00
  • Gdzie: Plac Nowy 1 w Krakowie, przy tejże ulicy
  • Czas trwania prelekcji: 30 minut
  • Czas trwania wydarzenia: to zależy od Was i ilości pytań, zarezerwuj 3 h :)
  • Cena: 30 zł/os. Kwota ta przeznaczona jest na pyszne śniadanie :)
  • Zapisy: klik!

Jeśli lubisz poznawać nowe trendy w zarządzaniu projektami i chcesz dowiedzieć się jak prowadzić zrównoważone projekty, to koniecznie zapisz się na Śniadanie Project Managerów vol. 26! 📝

Nie zwlekaj z zapisem, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Do zobaczenia na Śniadaniu!

* Z uwagi na niepewną sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2, wydarzenie może zostać odwołane z przyczyn niezależnych od nas. W takiej sytuacji uczestnikom zostaną zwrócone koszty zakupu biletów.

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

O względności “musi” – asertywność w projektach

Pracując w projektach, na co dzień spotykam się ze sztywnymi terminami, nieprzekraczalnymi...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *