Śniadanie Project Managerów vol. 26 Kraków!

Śniadanie Project Managerów vol. 26

Wrześniowe Śniadanie Project Managerów pierwszy raz od dłuższego czasu odbyło się stacjonarnie i nabraliśmy po nim ochoty na więcej! Nie tylko my, jako organizatorzy, ale przede wszystkim Wy, społeczność Project Managerów, mówiliście jednym głosem w ramach feedbacku do ostatniego wydarzenia: “Kiedy kolejne ŚPM?”

I oto jest! Śniadanie Project Managerów vol. 26 odbędzie się 4 grudnia 2021.

To wspaniała okazja do spotkania się w gronie project managerów po raz ostatni w tym roku, wymiany doświadczeń w przedświątecznym nastroju, podsumowań i złożenia wzajemnie najserdeczniejszych życzeń.

Spotykamy się w restauracji, jak za starych dobrych czasów, przy pysznym śniadaniu, a wszystko to dzięki naszemu Sponsorowi – firmie FlexiProject – twórcom kompleksowego program do zarządzania projektami i portfelami projektów. To właśnie dzięki FlexiProject jesteśmy w stanie utrzymać dotychczasową cenę śniadania przy stale rosnących kosztach. Super, co? :)

Tematem będzie jakże kontrastujące z dzisiejszym, zmieniającym się światem VUCA, Zrównoważone Zarządzanie Projektami (ang. Green Project Management). Nic dziwnego, że to zagadnienie staje się coraz popularniejsze i bardzo szybko się rozwija.

Zrównoważone Zarządzanie Projektami czyli takie, w którego założenia wpisana jest troska o otoczenie, zrównoważony rozwój planety, dbałość o praktyki społecznie odpowiedzialne i przyjazne dla środowiska. Zrównoważone Zarządzanie Projektami definiuje czym jest zrównoważony rozwój oraz daje instrukcje i wytyczne, w jaki sposób włączyć do strategii organizacji zasady zarządzania projektami zrównoważonymi. Dodatkowo, podkreśla znaczenie roli kierownika projektów dla przemian geopolitycznych, klimatycznych, gospodarczych i odpowiada na to, w jaki sposób weryfikować zgodność realizowanych przez nich projektów z zasadami zrównoważonego rozwoju.

W ten niezwykle aktualny i interesujący temat wprowadzi nas Ewa Bednarczyk, prezes zarządu firmy szkoleniowo-doradczej pm2pm, trener i konsultant z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zarządzania projektami, ekspert w zarządzaniu zespołami wielokulturowymi. Ewa od 15 lat związania z międzynarodowym stowarzyszeniem project managerów IPMA, obecnie pełni rolę IPMA Awards Global Manager.

* Informacje organizacyjne:

  • Kiedy: spotykamy się w sobotę 4 grudnia 2021 o godz. 10:00
  • Gdzie: Plac Nowy 1 w Krakowie, przy tejże ulicy
  • Czas trwania prelekcji: 30 minut
  • Czas trwania wydarzenia: to zależy od Was i ilości pytań, zarezerwuj 3 h :)
  • Cena: 30 zł/os. Kwota ta przeznaczona jest na pyszne śniadanie :)
  • Zapisy: klik!

Jeśli lubisz poznawać nowe trendy w zarządzaniu projektami i chcesz dowiedzieć się jak prowadzić zrównoważone projekty, to koniecznie zapisz się na Śniadanie Project Managerów vol. 26! 📝

Nie zwlekaj z zapisem, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Do zobaczenia na Śniadaniu!

* Z uwagi na niepewną sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2, wydarzenie może zostać odwołane z przyczyn niezależnych od nas. W takiej sytuacji uczestnikom zostaną zwrócone koszty zakupu biletów.

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Strategiczna filantropia – 5 kroków do wdrożenia jej w Twojej firmie

Emocjonalne dawanie Grudzień to czas dobroczynności, kiedy chętniej niż zwykle otwieramy nasze...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *