Śniadanie Project Managerów vol. 15!

Śniadanie Project Managerów vol. 15

Wakacyjna laba pozwoliła nam zebrać siły i przygotować plan działań na kolejne miesiące. Jesienny sezon otworzyliśmy Śniadaniem Project Managerów vol. 14 we Wrocławiu, a teraz kolej na Kraków i Śniadanie Project Managerów vol. 15, które przypada w 2-gą rocznicę wydarzeń. Zanim jednak zdradzimy Wam sylwetkę prelegenta i temat Śniadania, podzielę się z Wami najnowszymi wieściami z naszego podwórka. 

Do grona koordynatorów Śniadań Project Managerów dołączyła kolejna osoba – Dorota Kmieć-Piwońska. Dorota na co dzień mieszka we Wrocławiu i pracuje w międzynarodowej firmie inwestycyjnej, a sobotnie poranki spędza z nami na Śniadaniu Project Managerów. Początkowo będąc uczestniczką wydarzeń, Dorota zdecydowała się wejść w szeregi organizatorów i wraz z Iloną Bar aktywnie wspiera Śniadania we Wrocławiu. Zdradzę Wam też, że dziewczyny badają też potencjał rozwoju Warsztatów Project Managerów w mieście nad Odrą. Wierzę, że i z tą inicjatywą zawitamy do mojego ulubionego miasta w Polsce. 

Kolejna wiadomość jest dla osób, które bardzo często zadają nam pytanie o to czy planujemy Śniadania Project Managerów w Warszawie. Otóż tak, planujemy i pracujemy nad tym! Aktualnie formujemy zespół organizatorów, który będzie prężnie działać w stolicy :) Możesz zostać jednym z nich! Jeśli jesteś zainteresowany, napisz na adres: kontakt@kjarocka.pl. Wierzę, że już niebawem będziemy mogli zaanonsować pierwsze Śniadanie w Warszawie! Bądźcie czujni i obserwujcie grupę “Śniadania Project Managerów” na Facebook’u.

2 lata Śniadań, to 2 lata wyzwań i nowych kontaktów i nowych doświadczeń. Jak mawiają, apetyt rośnie w miarę jedzenia – tak! Mamy apetyt na więcej i dziękujemy, że wciąż jesteście z nami! 

Teraz czas przejść do informacji o tym, co przyniesie nam Śniadanie Project Managerów vol. 15. Tym razem spotykamy się w sobotę 26 października w restauracji Le Scandale na Placu Nowym 9 o godzinie 10:00 (kto jeszcze pamięta Śniadanie Project Managerów vol. 1, które odbyło się 28 października 2017 roku w restauracji Nova w Krakowie? :)) . 

Nasze Śniadanie odwiedzi Tomasz Kornaś – Head E-Commerce Systems w Ocado Technology. Tomek posiada 15-letnie doświadczenie w branży IT. Z wykształcenia jest magistrem psychologii i prawdopodobnie dzięki temu wierzy w siłę kultury organizacyjnej jako najważniejszego elementu każdej organizacji IT.

Podczas swojej prelekcji Tomek opowie nam czym jest samoorganizacja, a także kiedy i jak wprowadzić ją w zespołach. Będziecie mieć okazję, aby poznać historię wdrożenia samoorganizacji w jednym z największych oddziałów krakowskiego biura Ocado – firmie dumnej z posiadania najbardziej zaawansowanej e-commerce’owej platformy end-to-end na świecie. Przyjrzymy się całemu procesowi formowania się samoorganizacji, zasad oraz wartości, które sprawiły, że kilkanaście zespołów zaczęło samodzielnie decydować o swoim sposobie pracy oraz podejmować kluczowe decyzje.

Agenda:

  1. Czym jest samoorganizacja
  2. Jak powstała samoorganizacja w Ocado
  3. Zasady i cel powstania samoorganizacji
  4. Wartości Ocado, które wspierają samoorganizację

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: Restauracji Le Scandale na Placu Nowym 9
  • Kiedy: 26/10/2019, godz. 10:00
  • Czas trwania prelekcji: 30 minut
  • Cena: 35 zł/ osobę. Kwota ta przeznaczona jest na śniadanie :)
  • Zapisy: klik!

Śniadanie Project Managerów vol. 15 zapowiada się ciekawie. Z okazji 2. urodzin Śniadań będziemy mieli dla Was słodką niespodziankę :) Liczba miejsc jest ograniczona, także nie zwlekaj z rejestracją!

Więcej wpisów autora: Maciej Bieniasz

Micromanagement – przyczyny i objawy

Drogi Czytelniku, chciałbym podzielić się z Tobą moimi przemyśleniami na temat micromanagement’u...
Czytaj dalej

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *