Śniadanie Project Managerów vol. 14!

Śniadanie Project Managerów vol. 14

Śniadanie Project Managerów vol. 14 to okazja do tego, żebyś sobotni poranek mógł spędzić w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach do Twoich – mówię oczywiście o zarządzaniu projektami :) Podczas pysznego śniadania (oj tak, FN Restaurant nie przestaje nas zaskakiwać znakomitym menu) prowadzimy ożywione dyskusje, a po śniadaniu przychodzi czas na prelekcję. A więc z nową energią wracamy po wakacyjnej przerwie, stęsknieni i głodni nowych kontaktów oraz ciekawych tematów!

Tym razem widzimy się we Wrocławiu, a tematem przewodnim będzie zwinność. Swoją wiedzą i doświadczeniem podczas prelekcji pt. “Bądźmy Agile, czyli o przygodach wdrożeniowych zwinności podzieli się z nami Tomasz Stankiewicz. Tomek tak opisuje swoje wystąpienie:

“W dzisiejszych czasach organizacje chcą pracować zwinnie i być AGILE. Jednym ze sposobów wdrożenia jest zatrudnienie specjalisty, czasami firmy konsultingowej, która odpowie na wszystkie nurtujące pytania, doradzi, a nawet często także odpowiada za wdrożenie. Skoro to jest takie łatwe, to dlaczego tyle o tym rozmawiamy? Czy to zapewnia sukces? A może chodzi tylko o zmiany w procedurach i regulaminach? W ciągu 45 minut (tak, będzie szybko) porozmawiamy o swoich wyobrażeniach i doświadczeniach na ten temat.”

Tomek zaczynał jako operator systemów bankowych, był programistą i architektem technicznym. Szefował zespołowi Integracji w projekcie wdrożenia systemu obsługi kredytów konsumenckich. Zbudował od zera Dział Aplikacji w departamencie Service Delivery (administratorzy, operatorzy, integratorzy) liczący 50+ osób. Zbudował i skonsolidował IT PMO (PM, Stability/Release/Change Management), a następnie Zespół Portfela Projektów. Obecnie prowadzi zespół Program i Projekt Menadżerów i aktywnie bierze udział w projektach związanych z transformacją Agile.

Po latach pracy odkrył, że ważne jest “prosto i z sensem”, zaangażowany zespół to podstawa sukcesu, a reklamy szamponów nie do końca mówią prawdę 

Plan spotkania przedstawia się następująco:

  • 10:00 – 10:15 Powitanie uczestników
  • 10:15 – 11:00 Śniadanie i networking
  • 11:00 – 12:00 Prelekcja i dyskusja
  • 12:00 – 13:00 Networking i zamknięcie wydarzenia

Śniadanie Project Managerów vol. 14 zapowiada się interesująco! Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, także nie zwlekaj z rejestracją.

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: FutureNet Restaurant, ul. Rynek 46/47, Wrocław
  • Kiedy: 28/09/2019, godz. 10:00
  • Czas trwania prelekcji: 45 min.
  • Cena: 40 zł/ osobę. Kwota ta przeznaczona jest na śniadanie :)
  • Zapisy: klik!

 

 

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Zarządzanie zmianą – waterfall i Agile naprzeciw wyzwaniu

Zmiana to zagadnienie, które ma wpływ na zaakceptowany zakres projektu (zmienia go)....
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *