Śniadanie Project Managerów vol. 14!

Śniadanie Project Managerów vol. 14

Śniadanie Project Managerów vol. 14 to okazja do tego, żebyś sobotni poranek mógł spędzić w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach do Twoich – mówię oczywiście o zarządzaniu projektami :) Podczas pysznego śniadania (oj tak, FN Restaurant nie przestaje nas zaskakiwać znakomitym menu) prowadzimy ożywione dyskusje, a po śniadaniu przychodzi czas na prelekcję. A więc z nową energią wracamy po wakacyjnej przerwie, stęsknieni i głodni nowych kontaktów oraz ciekawych tematów!

Tym razem widzimy się we Wrocławiu, a tematem przewodnim będzie zwinność. Swoją wiedzą i doświadczeniem podczas prelekcji pt. “Bądźmy Agile, czyli o przygodach wdrożeniowych zwinności podzieli się z nami Tomasz Stankiewicz. Tomek tak opisuje swoje wystąpienie:

“W dzisiejszych czasach organizacje chcą pracować zwinnie i być AGILE. Jednym ze sposobów wdrożenia jest zatrudnienie specjalisty, czasami firmy konsultingowej, która odpowie na wszystkie nurtujące pytania, doradzi, a nawet często także odpowiada za wdrożenie. Skoro to jest takie łatwe, to dlaczego tyle o tym rozmawiamy? Czy to zapewnia sukces? A może chodzi tylko o zmiany w procedurach i regulaminach? W ciągu 45 minut (tak, będzie szybko) porozmawiamy o swoich wyobrażeniach i doświadczeniach na ten temat.”

Tomek zaczynał jako operator systemów bankowych, był programistą i architektem technicznym. Szefował zespołowi Integracji w projekcie wdrożenia systemu obsługi kredytów konsumenckich. Zbudował od zera Dział Aplikacji w departamencie Service Delivery (administratorzy, operatorzy, integratorzy) liczący 50+ osób. Zbudował i skonsolidował IT PMO (PM, Stability/Release/Change Management), a następnie Zespół Portfela Projektów. Obecnie prowadzi zespół Program i Projekt Menadżerów i aktywnie bierze udział w projektach związanych z transformacją Agile.

Po latach pracy odkrył, że ważne jest “prosto i z sensem”, zaangażowany zespół to podstawa sukcesu, a reklamy szamponów nie do końca mówią prawdę 

Plan spotkania przedstawia się następująco:

  • 10:00 – 10:15 Powitanie uczestników
  • 10:15 – 11:00 Śniadanie i networking
  • 11:00 – 12:00 Prelekcja i dyskusja
  • 12:00 – 13:00 Networking i zamknięcie wydarzenia

Śniadanie Project Managerów vol. 14 zapowiada się interesująco! Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, także nie zwlekaj z rejestracją.

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: FutureNet Restaurant, ul. Rynek 46/47, Wrocław
  • Kiedy: 28/09/2019, godz. 10:00
  • Czas trwania prelekcji: 45 min.
  • Cena: 40 zł/ osobę. Kwota ta przeznaczona jest na śniadanie :)
  • Zapisy: klik!

 

 

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

“Zwinni. Zbrodnia i Scrum”

“Zwinni. Zbrodnia i Scrum” to najnowsza pozycja w dorobku pisarskim Marcina Żmigrodzkiego....
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *