Śniadanie Project Managerów vol. 3!

Śniadanie Project Managerów vol. 3

W Nowy Rok wchodzimy z nową energią! Zamiast postanowień mamy cel: chcemy, aby Śniadanie Project Managerów stało się tradycją. Aby było zwyczajem poznawania się przy wspólnym stole, dzielenia się doświadczeniami i budowania atmosfery zawodowego wsparcia wśród project managerów. Chcemy razem z Wami wyrosnąć na silną zawodową społeczność! Dołącz do niej, zapisując się na Śniadanie Project Managerów vol. 3 w formularzu: klik!

Tym razem ponownie spotykamy się w Mieście Królów Polskich i będziemy rozmawiać o aspektach prawnych w projektach, a poprowadzi nas przez nie Kinga Królikowska – prawnik i współorganizator  wydarzeń “Śniadanie Project Managerów”.

Widzimy się 27 stycznia o godz. 10:00 w Bistro 11 przy ul. Rakowickiej 11 w Krakowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, płacisz tylko za to, co zjesz :)

Na Śniadanie Project Managerów vol. 3 zabierz ze sobą zagadnienia, z którymi spotykasz się w pracy i którymi chcesz się podzielić, pytania, na które poszukujesz odpowiedzi, ciekawość, otwartość, dobry nastrój i duży apetyt. Będzie smacznie i merytorycznie. Odliczamy dni!

A to kilka wspomnień z ostatniego spotkania –  Śniadanie Project Managerów vol. 2, które odbyło się w listopadzie 2017 we Wrocławiu. Powtórzymy ten sukces w Krakowie? :) Liczę na Was!

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Śniadanie Project Managerów vol. 4!

Po ostatnim Śniadaniu Project Managerów we Wrocławiu mamy apetyt na więcej! Z...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *