Śniadanie Project Managerów vol. 3!

Śniadanie Project Managerów vol. 3

W Nowy Rok wchodzimy z nową energią! Zamiast postanowień mamy cel: chcemy, aby Śniadanie Project Managerów stało się tradycją. Aby było zwyczajem poznawania się przy wspólnym stole, dzielenia się doświadczeniami i budowania atmosfery zawodowego wsparcia wśród project managerów. Chcemy razem z Wami wyrosnąć na silną zawodową społeczność! Dołącz do niej, zapisując się na Śniadanie Project Managerów vol. 3 w formularzu: klik!

Tym razem ponownie spotykamy się w Mieście Królów Polskich i będziemy rozmawiać o aspektach prawnych w projektach, a poprowadzi nas przez nie Kinga Królikowska – prawnik i współorganizator  wydarzeń “Śniadanie Project Managerów”.

Widzimy się 27 stycznia o godz. 10:00 w Bistro 11 przy ul. Rakowickiej 11 w Krakowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, płacisz tylko za to, co zjesz :)

Na Śniadanie Project Managerów vol. 3 zabierz ze sobą zagadnienia, z którymi spotykasz się w pracy i którymi chcesz się podzielić, pytania, na które poszukujesz odpowiedzi, ciekawość, otwartość, dobry nastrój i duży apetyt. Będzie smacznie i merytorycznie. Odliczamy dni!

A to kilka wspomnień z ostatniego spotkania –  Śniadanie Project Managerów vol. 2, które odbyło się w listopadzie 2017 we Wrocławiu. Powtórzymy ten sukces w Krakowie? :) Liczę na Was!

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

AMA #1 Kultura organizacyjna w trakcie i po koronawirusie

Czy zastanawiałeś się jak w czasach COVID-19 zmienia się zbiór norm i...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *