New Trends in Project Management 2017

New Trends in Project Management 2017

Już wkrótce, 24-25 kwietnia, odbędzie się kolejna edycja konferencji New Trends in Project Management. Wydarzenie dedykowane sympatykom zarządzania projektami to wspaniała okazja na poznanie wielu ekspertów i praktyków z dziedziny project management, a także szansa na wzbogacenie swojej wiedzy i wymianę doświadczeń. Tegoroczna konferencja odbędzie się w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto.

New Trends in Project Management 2017 jest szóstą edycją konferencji będącej projektem gdańskiego oddziału Project Management Institute (PMI). Dotychczasowe pięć edycji zakończyło się ogromnym sukcesem. Organizatorzy gwarantują, że i w tym roku sprostają oczekiwaniom uczestników.

W trakcie dwudniowego wydarzenia prezentowane będą najnowsze światowe trendy w dziedzinie zarządzania projektami. Program konferencji zakłada trzy ścieżki tematyczne, skupione wokół Trójkąta Kompetencji PMI: Technical Project Management, Strategic & Business Management i Leadership. Uczestnicy będą mogli skupić się na interesujących dla siebie treściach, a w trakcie przerw wymienić się spostrzeżeniami.

Pierwsza ścieżka “Technical Project Management” dedykowana jest zwinnym technikom zarządzania projektami, zarządzaniu ryzykiem, finansowaniu projektów. Są to aspekty często wywołujące wiele dyskusji. O niuansach jakie możemy spotkać w tych obszarach uczestnicy będą mogli rozmawiać na konferencji.

“Strategic & Business Management” to druga z proponowanych ścieżek, która będzie obejmować zagadnienia związane z zarządzaniem projektami na zasadzie zestawienia podejścia stosowanego w środowisku startupów, a w korporacjach.

Ostatnia ścieżka “Leadership” zapowiada szereg prelekcji, które w szeroki i nietypowy sposób przedstawiają problematykę związaną z przywództwem i rolą Project Managera.

Konferencję urozmaicać będą wystąpienia keynote speaker’ów, którzy wykorzystując swoje doświadczenie, charyzmę oraz często subiektywne, ale jakże ciekawe spojrzenie na zagadnienia project management, zabiorą uczestników w świat projektów inny niż ten opisywany w książkach.

Jednym z keynote’ów w tegorocznej konferencji jest Ing. Jürgen Van Gorp (PhD, PMP), Senior Project Manager, członek Bayard Partnership – organizacji, która wspiera doskonalenie wartości dla klienta m.in. w zarządzaniu projektami. Jedną z publikacji Jürgena jest książka “The Castle: A Jolly Tale on the Use of Project Documentation”, która w odmienny sposób, nawiązujący do bajkowego tła, przedstawia zasadnicze znaczenie dokumentacji w zakresie zarządzania projektami.

W trakcie swojego wystąpienia na konferencji Jürgen przedstawi nową autorską teorię zarządzania projektami zwaną “Chagwa”. Chagwa, jako jedna z metodyk zarządzania projektami, skupia się na integracji trzech kluczowych czynników:

  1. procesów wspomagających zarządzanie zmianami,
  2. aspektów łączących agile z waterfall,
  3. kwestii związanych z zarządzaniem i administracją w projektach.

Zespół organizatorów już teraz zapewnia, że tegoroczna konferencja pozostawi w pamięci każdego uczestnika niezapomniane wrażenia. Warto zatem przyjść i przekonać się samemu!

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie: www.ntpm.pl

Kontakt: [email protected]

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Konkurs! Do wygrania “Scrum, czyli jak robić dwa razy więcej, dwa razy szybciej”

Wejdź na stronę https://www.facebook.com/kjarocka/ i weź udział w konkursie! Do wygrania bestseller...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *