Warsztaty Project Managerów vol. 2!

Warsztaty Project Managerów vol.2

Jeszcze dobrze nie opadły emocje po inauguracyjnym spotkaniu w ramach Warsztatów Project Managerów, a my już planujemy kolejne. Nie zwalniamy tempa :) Już 13 kwietnia odbędą się Warsztaty Project Managerów vol. 2, a ich tematyka również będzie związana z zarządzaniem ryzykiem.

Pierwsze spotkanie poświęcone było wprowadzeniu do zagadnienia ryzyk w projektach oraz ich miarom ilościowym i jakościowym. Z ankiet ewaluacyjnych wynika jednak, że czujecie niedosyt w tym temacie, dlatego postanowiliśmy temat ryzyk przekuć w serię trzech warsztatów, które – mam nadzieję – wpiszą się w Wasze potrzeby :)

Cykl spotkań przedstawia się następująco:

  1. Warsztaty Project Managerów vol. 1: Wprowadzenie do zarządzania ryzykiem (warsztaty już się odbyły)
  2. Warsztaty Project Managerów vol. 2: Macierz i rejestr ryzyk – 13/04/2019
  3. Warsztaty Project Managerów vol. 3: RAID log – 11/05/2019 –> UPDATE: 15/06/2019

Ryzyka są nieodzowną częścią projektu i naszego życia – nie sposób ich zupełnie uniknąć, ale można ich nie zauważyć. Jak zatem je identyfikować, jak definiować, a jak priorytetyzować? Podejdziemy do tematu od strony praktycznej i narzędziowej. Zagłębimy się w projekt budowy nieruchomości w tajemniczej miejscowości Sorento. Sięgniemy do macierzy i rejestru ryzyk, nie obejdzie się także bez kilku słów na temat możliwych reakcji na ryzyka zarówno w ujęciu szans, jak i zagrożeń. Tak, tak! Ryzyka tak właśnie się dzielą – na szanse i zagrożenia, ale jestem pewna, że o tym akurat już wiecie z pierwszych warsztatów ;)

Zainteresowani? Wskakujcie na listę uczestników, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona! Każdy dzień zwłoki zwiększa prawdopodobieństwa wystąpienia ryzyka, że miejsc zabraknie!

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, budynek B1, sala 015 (niski parter)
  • Kiedy: 13/04/2019, godz. 10:00
  • Cena: 120 zł/ osobę
  • Zapisy: klik!

Ponieważ warsztaty organizowane są niskim nakładem kosztów, tak, aby cena za nie była atrakcyjna dla Ciebie, a nam pozwoliła pokryć towarzyszące im koszty, zapewnimy Ci wodę. Jeśli masz ochotę na coś słodkiego i / lub zdrowego, zabierz ze sobą przekąskę, którą podzielisz się z innymi :)

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

“Scrum, czyli jak robić dwa razy więcej, dwa razy szybciej” – recenzja

Scrum stał się sprzymierzeńcem project managerów, którzy coraz chętniej wcielają się w...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *