Warsztaty Project Managerów vol. 2!

Warsztaty Project Managerów vol.2

Jeszcze dobrze nie opadły emocje po inauguracyjnym spotkaniu w ramach Warsztatów Project Managerów, a my już planujemy kolejne. Nie zwalniamy tempa :) Już 13 kwietnia odbędą się Warsztaty Project Managerów vol. 2, a ich tematyka również będzie związana z zarządzaniem ryzykiem.

Pierwsze spotkanie poświęcone było wprowadzeniu do zagadnienia ryzyk w projektach oraz ich miarom ilościowym i jakościowym. Z ankiet ewaluacyjnych wynika jednak, że czujecie niedosyt w tym temacie, dlatego postanowiliśmy temat ryzyk przekuć w serię trzech warsztatów, które – mam nadzieję – wpiszą się w Wasze potrzeby :)

Cykl spotkań przedstawia się następująco:

  1. Warsztaty Project Managerów vol. 1: Wprowadzenie do zarządzania ryzykiem (warsztaty już się odbyły)
  2. Warsztaty Project Managerów vol. 2: Macierz i rejestr ryzyk – 13/04/2019
  3. Warsztaty Project Managerów vol. 3: RAID log – 11/05/2019 –> UPDATE: 15/06/2019

Ryzyka są nieodzowną częścią projektu i naszego życia – nie sposób ich zupełnie uniknąć, ale można ich nie zauważyć. Jak zatem je identyfikować, jak definiować, a jak priorytetyzować? Podejdziemy do tematu od strony praktycznej i narzędziowej. Zagłębimy się w projekt budowy nieruchomości w tajemniczej miejscowości Sorento. Sięgniemy do macierzy i rejestru ryzyk, nie obejdzie się także bez kilku słów na temat możliwych reakcji na ryzyka zarówno w ujęciu szans, jak i zagrożeń. Tak, tak! Ryzyka tak właśnie się dzielą – na szanse i zagrożenia, ale jestem pewna, że o tym akurat już wiecie z pierwszych warsztatów ;)

Zainteresowani? Wskakujcie na listę uczestników, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona! Każdy dzień zwłoki zwiększa prawdopodobieństwa wystąpienia ryzyka, że miejsc zabraknie!

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, budynek B1, sala 015 (niski parter)
  • Kiedy: 13/04/2019, godz. 10:00
  • Cena: 120 zł/ osobę
  • Zapisy: klik!

Ponieważ warsztaty organizowane są niskim nakładem kosztów, tak, aby cena za nie była atrakcyjna dla Ciebie, a nam pozwoliła pokryć towarzyszące im koszty, zapewnimy Ci wodę. Jeśli masz ochotę na coś słodkiego i / lub zdrowego, zabierz ze sobą przekąskę, którą podzielisz się z innymi :)

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Kobiecy styl zarządzania jest Twoją siłą

Niedawno, podczas konferencji organizowanej przez Altkom “Kobiety w IT” usłyszałam, że świat...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *