Śniadanie Project Managerów vol. 6!

Śniadanie Project Managerów vol. 6

Z nieukrywaną radością zapraszam Was na Śniadanie Project Managerów vol. 6, które odbędzie się 30 czerwca we Wrocławiu. To ostatnie Śniadanie przed wakacjami, ale z pewnością nie ostatnie w tym roku! Już teraz przygotowujemy się do powakacyjnego podboju! Wiecie, co najbardziej nas nakręca do dalszych działań? Obserwacja, że nasz cel – budowanie społeczności świetnych ludzi skupionych wokół zarządzania projektami – jest realizowany! Dzięki Śniadaniom poznaję wielu wspaniałych ludzi, z którymi jestem w zawodowym i prywatnym kontakcie, którzy zmieniają moją perspetywę, odkrywają przede mną nowe aspekty project managementu, z którymi wymieniamy się nie tylko doświadczeniami, ale też poglądami, a to dopiero początek! Możesz być częscią tej przygody!

Doskonalimy się

Nadchodzące Śniadanie Project Managerów vol. 6 będzie wyjątkowe pod wieloma względami. Doskonalimy się, a na drodze doskonalenia eksperymentujemy, prosimy Was o informację zwrotną i uwzględniamy Wasze opinie podczas organizacji kolejnych Śniadań. Tym razem też na Was liczymy – nie tylko na Waszą obecność, ale na szczerą ocenę! I tak przykładem doskonalenia w oparciu o Wasze głosy i zarazem przykładem wyzwania, któremu niełatwo było sprostać, było znalezienie lokalu. Poszukiwaliśmy miejsca, które dorówna naszym organizacyjnym potrzebom, Waszym oczekiwaniom i pozwoli nam nie tylko na zaspokojenie podniebień, ale przede wszystkim zorganizowanie wydarzenia w wyjątkowej atmosferze! Z pomocą przyszła uczestniczka Śniadań – Ilona, której intensywne poszukiwania pomogły nam odkryć nowo otwarty lokal w samym sercu Wrocławia – FutureNet Cafe i tam własnie się spotykamy. Ilona, ogromne dzięki!

Gościmy doświadczenie

Śniadanie Project Managerów vol. 6 swoją obecnością i prelekcją uświetni Marcin Żmigrodzki, który podda nas rozważaniom na temat zarządzania podczas wystąpienia “Zarządzanie – magia czy nauka?”.

Marcin jest wieloletnim kierownikiem projektów, z doświadczeniem dyrektora departamentu zarządzania projektami i procesami w banku, wiceprezesa firmy produkcyjnej, właściciela firmy IT. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów na temat zarządzania, wykładowcą na wielu konferencjach i seminariach z zakresu zarządzania projektami i Six Sigma, a także menadżerem programu Six Sigma.

Na swoim koncie ma nagrody PMI® Award 2007, 2009, 2010, 2013, 2014, 2016 za najlepsze na świecie szkolenia z zarządzania projektami, PMI Poland Chapter Product Award 2010 oraz ISAGA 2014 Award za najlepszy warsztat interaktywny na świecie. W 2003 Marcin był kierownikiem projektu nagrodzonego przez Microsoft w konkursie Inicjatywa. NET. A w 2010 roku był kierownikiem projektu – finalisty konkursu Polish Project Excellence Award 2010.

Spełnia się również w roli kierownika studiów magisterskich z zarządzania projektami w Wyższej Szkole Bankowej i Akademii Leona Koźmińskiego, a w maju tego roku ukazało się już drugie wydanie książki autorstwa Marcina “Zarządzanie projektami dla początkujących”, która – uwaga! – będzie nagrodą w śniadaniowym konkursie!

Informacje organizacyjne

  • Gdzie: FutureNet Cafe, Rynek 46/47, Wrocław
  • Kiedy: 30/06/2018 (sobota), godz. 10:00
  • Cena: Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Płacisz tylko za to, co zjesz :)
  • Zapisy: klik!

Ilość miejsc jest ograniczona, spiesz się z rejestracją! Jeśli zmienią Ci się plany, poinformuj mnie o tym. W ten sposób sprezentujesz swoje miejsce przy stole komuś innemu :)

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Zaufanie w zespole projektowym jako czynnik sukcesu

Spotykamy się jak zwykle co trzy tygodnie na retrospektywie, aby uwieńczyć minioną...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *