Śniadanie Project Managerów vol. 6!

Śniadanie Project Managerów vol. 6

Z nieukrywaną radością zapraszam Was na Śniadanie Project Managerów vol. 6, które odbędzie się 30 czerwca we Wrocławiu. To ostatnie Śniadanie przed wakacjami, ale z pewnością nie ostatnie w tym roku! Już teraz przygotowujemy się do powakacyjnego podboju! Wiecie, co najbardziej nas nakręca do dalszych działań? Obserwacja, że nasz cel – budowanie społeczności świetnych ludzi skupionych wokół zarządzania projektami – jest realizowany! Dzięki Śniadaniom poznaję wielu wspaniałych ludzi, z którymi jestem w zawodowym i prywatnym kontakcie, którzy zmieniają moją perspetywę, odkrywają przede mną nowe aspekty project managementu, z którymi wymieniamy się nie tylko doświadczeniami, ale też poglądami, a to dopiero początek! Możesz być częscią tej przygody!

Doskonalimy się

Nadchodzące Śniadanie Project Managerów vol. 6 będzie wyjątkowe pod wieloma względami. Doskonalimy się, a na drodze doskonalenia eksperymentujemy, prosimy Was o informację zwrotną i uwzględniamy Wasze opinie podczas organizacji kolejnych Śniadań. Tym razem też na Was liczymy – nie tylko na Waszą obecność, ale na szczerą ocenę! I tak przykładem doskonalenia w oparciu o Wasze głosy i zarazem przykładem wyzwania, któremu niełatwo było sprostać, było znalezienie lokalu. Poszukiwaliśmy miejsca, które dorówna naszym organizacyjnym potrzebom, Waszym oczekiwaniom i pozwoli nam nie tylko na zaspokojenie podniebień, ale przede wszystkim zorganizowanie wydarzenia w wyjątkowej atmosferze! Z pomocą przyszła uczestniczka Śniadań – Ilona, której intensywne poszukiwania pomogły nam odkryć nowo otwarty lokal w samym sercu Wrocławia – FutureNet Cafe i tam własnie się spotykamy. Ilona, ogromne dzięki!

Gościmy doświadczenie

Śniadanie Project Managerów vol. 6 swoją obecnością i prelekcją uświetni Marcin Żmigrodzki, który podda nas rozważaniom na temat zarządzania podczas wystąpienia “Zarządzanie – magia czy nauka?”.

Marcin jest wieloletnim kierownikiem projektów, z doświadczeniem dyrektora departamentu zarządzania projektami i procesami w banku, wiceprezesa firmy produkcyjnej, właściciela firmy IT. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów na temat zarządzania, wykładowcą na wielu konferencjach i seminariach z zakresu zarządzania projektami i Six Sigma, a także menadżerem programu Six Sigma.

Na swoim koncie ma nagrody PMI® Award 2007, 2009, 2010, 2013, 2014, 2016 za najlepsze na świecie szkolenia z zarządzania projektami, PMI Poland Chapter Product Award 2010 oraz ISAGA 2014 Award za najlepszy warsztat interaktywny na świecie. W 2003 Marcin był kierownikiem projektu nagrodzonego przez Microsoft w konkursie Inicjatywa. NET. A w 2010 roku był kierownikiem projektu – finalisty konkursu Polish Project Excellence Award 2010.

Spełnia się również w roli kierownika studiów magisterskich z zarządzania projektami w Wyższej Szkole Bankowej i Akademii Leona Koźmińskiego, a w maju tego roku ukazało się już drugie wydanie książki autorstwa Marcina “Zarządzanie projektami dla początkujących”, która – uwaga! – będzie nagrodą w śniadaniowym konkursie!

Informacje organizacyjne

  • Gdzie: FutureNet Cafe, Rynek 46/47, Wrocław
  • Kiedy: 30/06/2018 (sobota), godz. 10:00
  • Cena: Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Płacisz tylko za to, co zjesz :)
  • Zapisy: klik!

Ilość miejsc jest ograniczona, spiesz się z rejestracją! Jeśli zmienią Ci się plany, poinformuj mnie o tym. W ten sposób sprezentujesz swoje miejsce przy stole komuś innemu :)

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Śniadanie Project Managerów vol. 11!

Aż cztery miesiące minęły od ostatniego Śniadania Project Managerów w Krakowie. Czas...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *