Śniadanie Project Managerów vol. 19!

Śniadanie Project Managerów vol. 19

Czy lubisz dostawać coś gratis? Parę ładnych skarpetek przy zakupach w sklepie odzieżowym, dwa dodatkowe kosmetyki w drogerii, drugi litr płynu do spryskiwaczy? Czujesz wtedy jakbyś coś wygrał, zdobył albo zaoszczędził? To całkiem przyjemne uczucie, ale zdarza się, że te dodatki nie są dla nas ważne. A gdyby tak… otrzymać w gratisie jeden dzień w roku? Jak byś go wykorzystał? Poświęciłbyś go na rozwój, naukę, poznanie nowych ludzi, a może po prostu chciałbyś go spędzić jak najprzyjemniej? 

Mamy świetną wiadomość, bo właśnie rok 2020 obdarzył nas jakby gratisowym dniem – 29 lutego. Taka okazja zdarza się tylko raz na 4 lata, więc warto ją odpowiednio wykorzystać.

My postanowiliśmy uczcić ten dzień, organizując Śniadanie Project Managerów vol. 19 we Wrocławiu, abyś mógł spędzić ten wyjątkowy czas na rozwoju, poznawaniu nowych ludzi i na czystej przyjemności! Dlatego przyjdź, daj się poznać, podziel się swoją wiedzą i zaczerpnij dla siebie jak najwięcej!

Śniadanie Project Managerów vol. 19 we Wrocławiu, oprócz pyszności dla ciała, obfitować będzie we wspaniałości dla umysłu. Przygotują je dla nas Barbara Rogala i Patrycja Paszek w swojej prelekcji pt. “Od ogółu do szczegółu, czyli jak budować MVP (Minimum Viable Product)”, w której dowiesz się:

  • Jakie są najczęstsze problemy pojawiające się podczas budowania wizji produktu
  • Jak można je wyeliminować poprzez wykorzystanie takich narzędzi jak: Product Canvas, Event Storming, metodę MoSCoW
  • Jak wykorzystywać wymienione narzędzia w pracy nad wizją produktu
  • W jaki sposób dobrze rozpocząć pracę nad produktem mając na względzie potrzeby klienta, budżet, zespół i przyszłość produktu

Patrycja Paszek to Scrum Master nie tylko ze względu na zdobyte certyfikaty, ale głównie z zamiłowania do pracy z zespołami. Ceni sobie wartość płynącą z empirycznego podejścia i ciągły proces inspekcji i adaptacji. Jako były członek zespołów deweloperskich dzieli się praktyką i wspiera zespoły w dążeniu do samoorganizacji. 

Barbara Rogala pełni obecnie rolę Product Ownera, kiedyś Scrum Master i project manager. Od lat związana ze środowiskiem IT, chętnie poznaje i wdraża w swoich produktach nowatorskie rozwiązania. Pasjonatka ciągłego uczenia się i poznawania nowych technik optymalizacji procesów. 

Nasze prelegentki stworzyły projekt Agile Hunters – inicjatywę, która “wyrosła” z potrzeby rozwoju i dzielenia się wiedzą z innymi. Zajrzyj na ich stronę agilehunters.com i posłuchaj na żywo już 29.02.2020.

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: AleGwarno ul. Gwarna 12, Wrocław
  • Kiedy: 29 lutego 2020, godz. 10:00 
  • Czas trwania prelekcji: 40 min
  • Cena: 35 zł/osobę. Kwota przeznaczona jest na śniadanie :)
  • Zapisy: klik!

Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona! Świętuj z nami dodatkowy dzień roku i spędź go w gronie osób z takimi zainteresowaniami jak Twoje!

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Kultura organizacyjna a ludzie

Dziś kolejna porcja moich odpowiedzi na Wasze pytania zadane podczas spotkania online AMA...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *