Śniadanie Project Managerów vol. 19!

Śniadanie Project Managerów vol. 19

Czy lubisz dostawać coś gratis? Parę ładnych skarpetek przy zakupach w sklepie odzieżowym, dwa dodatkowe kosmetyki w drogerii, drugi litr płynu do spryskiwaczy? Czujesz wtedy jakbyś coś wygrał, zdobył albo zaoszczędził? To całkiem przyjemne uczucie, ale zdarza się, że te dodatki nie są dla nas ważne. A gdyby tak… otrzymać w gratisie jeden dzień w roku? Jak byś go wykorzystał? Poświęciłbyś go na rozwój, naukę, poznanie nowych ludzi, a może po prostu chciałbyś go spędzić jak najprzyjemniej? 

Mamy świetną wiadomość, bo właśnie rok 2020 obdarzył nas jakby gratisowym dniem – 29 lutego. Taka okazja zdarza się tylko raz na 4 lata, więc warto ją odpowiednio wykorzystać.

My postanowiliśmy uczcić ten dzień, organizując Śniadanie Project Managerów vol. 19 we Wrocławiu, abyś mógł spędzić ten wyjątkowy czas na rozwoju, poznawaniu nowych ludzi i na czystej przyjemności! Dlatego przyjdź, daj się poznać, podziel się swoją wiedzą i zaczerpnij dla siebie jak najwięcej!

Śniadanie Project Managerów vol. 19 we Wrocławiu, oprócz pyszności dla ciała, obfitować będzie we wspaniałości dla umysłu. Przygotują je dla nas Barbara Rogala i Patrycja Paszek w swojej prelekcji pt. “Od ogółu do szczegółu, czyli jak budować MVP (Minimum Viable Product)”, w której dowiesz się:

  • Jakie są najczęstsze problemy pojawiające się podczas budowania wizji produktu
  • Jak można je wyeliminować poprzez wykorzystanie takich narzędzi jak: Product Canvas, Event Storming, metodę MoSCoW
  • Jak wykorzystywać wymienione narzędzia w pracy nad wizją produktu
  • W jaki sposób dobrze rozpocząć pracę nad produktem mając na względzie potrzeby klienta, budżet, zespół i przyszłość produktu

Patrycja Paszek to Scrum Master nie tylko ze względu na zdobyte certyfikaty, ale głównie z zamiłowania do pracy z zespołami. Ceni sobie wartość płynącą z empirycznego podejścia i ciągły proces inspekcji i adaptacji. Jako były członek zespołów deweloperskich dzieli się praktyką i wspiera zespoły w dążeniu do samoorganizacji. 

Barbara Rogala pełni obecnie rolę Product Ownera, kiedyś Scrum Master i project manager. Od lat związana ze środowiskiem IT, chętnie poznaje i wdraża w swoich produktach nowatorskie rozwiązania. Pasjonatka ciągłego uczenia się i poznawania nowych technik optymalizacji procesów. 

Nasze prelegentki stworzyły projekt Agile Hunters – inicjatywę, która “wyrosła” z potrzeby rozwoju i dzielenia się wiedzą z innymi. Zajrzyj na ich stronę agilehunters.com i posłuchaj na żywo już 29.02.2020.

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: AleGwarno ul. Gwarna 12, Wrocław
  • Kiedy: 29 lutego 2020, godz. 10:00 
  • Czas trwania prelekcji: 40 min
  • Cena: 35 zł/osobę. Kwota przeznaczona jest na śniadanie :)
  • Zapisy: klik!

Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona! Świętuj z nami dodatkowy dzień roku i spędź go w gronie osób z takimi zainteresowaniami jak Twoje!

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Definition of Ready, czyli kryterium gotowości

Niespełna 2 lata temu, na potrzeby firmy, w której wówczas byłam zatrudniona,...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *