Śniadanie Project Managerów vol. 18!

Śniadanie Project Managerów vol. 18

Płynąc na fali końcoworocznego sukcesu Śniadania Project Managerów vol. 17 w Krakowie (przybyło niemal 50 osób!) zbliżamy się wielkimi krokami do kolejnego, tym razem otwierającego rok 2020, Śniadania Project Managerów vol. 18. Kto zjadł z nami choć raz śniadanie, ten wie, że poza dobrym jedzeniem serwujemy zawsze dużą dawkę praktycznej wiedzy, która w połączeniu z inspirującymi rozmowami przy kawie, tworzy poranek idealny. Tego zdecydowanie nie zmieniamy! Wiadomo jednak, że powiew świeżości też jest ważny dlatego tym razem zapraszamy Was do nowego miejsca. Pierwsze Śniadanie Project Managerów w 2020 roku zjemy w Błonia Bistro i zapewniamy, że kawa tam też jest równie pyszna ;) 

Tematem przewodnim naszego spotkania będzie rola Product Ownera w rozwoju zespołu. Kim jest Product Owner i jakie są jego zadania? Definicję “Właściciela Produktu” możemy przeczytać pod pierwszym linkiem w Google, ale co z niej wyciągniemy? Jak powiedział mistrz jogi Shiranada: “Jeden gram praktyki jest lepszy niż tona teorii” i dlatego my mamy przewagę nad Google i chcemy się nią z Wami podzielić ;) 

Już 18 stycznia w Krakowie, podczas Śniadania Project Managerów vol. 18, nasz prelegent, Paweł Cieśla, przedstawi nam historię swojego zespołu w wystąpieniu: “Rola Product Ownera w rozwoju zespołu – studium przypadku”. Paweł zapowiada, że nie usłyszymy od niego teorii, za to opowie o własnym, niestandardowym zaangażowaniu w rozwój zespół w roli Product Ownera. Wskaże rzeczywiste problemy i nieszablonowe sposoby ich rozwiązania, ale także przedstawi kontrowersyjne tezy do dyskusji.

Kim jest Paweł Cieśla? Swoje umiejętności lidera budował w różnych rolach, głównie w międzynarodowym środowisku. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami IT. Obecnie jest Product Ownerem w obszarze Big Data i analityki danych w Globallogic. Mieszkaniec Krakowa, który prywatnie, po godzinach, czyta literaturę piękna oraz podróżuje z żoną i synem.

Plan prelekcji przedstawia się następująco:

 • Start w projekcie z burzliwą historią – dzień pierwszy: 
  • Gdzie jesteśmy z produktem? 
  • Jaki jest stan zespołu?
 • W drodze do poprawy: czego nie wolno (i czy zawsze?) Product Ownerowi we współpracy z zespołem?
 • Gdzie doszliśmy na końcu drogi i czego się razem nauczyliśmy?

Informacje organizacyjne:

 • Gdzie: Bistro Błonia, Aleja 3 Maja 55, Kraków
 • Kiedy: 18 stycznia 2019, godz. 10:00
 • Czas trwania prelekcji: 30 min
 • Cena: 35 zł/osobę. Kwota przeznaczona jest na śniadanie
 • Zapisy: klik!

Inspirujące rozmowy, praktyczna wiedza, dobre jedzenie – nie może Cię zabraknąć! Zapisz się już dziś!

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Project Manager na rynku pracy 2021

6 lat minęło od publikacji mojego artykułu na temat tego, jak się...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *