Śniadanie Project Managerów vol. 21!

Śniadanie Project Managerów vol. 21

Mówią, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego zarządzając projektami, chcemy z każdym dniem wiedzieć więcej, pracować lepiej i osiągać imponujące wyniki. Jesteśmy głodni wiedzy i chyba wszyscy cieszymy się z tego głodu, bo motywuje nas do szukania, czytania, próbowania i rozwoju. W związku z tym zapraszamy na Śniadanie Project Managerów vol. 21 online, abyśmy wspólnie mogli dostarczać naszym umysłom wartościowej strawy i uczyć się od tych, którzy latami budują swoje doświadczenie. 

Wiemy, że śniadania najlepiej smakują w doborowym towarzystwie, dlatego już 30 maja (sobota) o godz. 10:00 chcemy zjeść je razem z Wami! W otaczającej nas rzeczywistości dziękujemy rozwojowi techniki i łączymy się online. Nie musisz więc nawet wstawać z kanapy, żeby się z nami spotkać, ale żeby przygotować śniadanie już owszem ;) Podczas wydarzenia pochłoniemy kolejne porcje informacji, po których będziemy w stanie wdrażać nowe rozwiązania.

A propos sytuacji – wprowadziła wiele zmian w naszym funkcjonowaniu. I właśnie o zmianach będziemy rozmawiać podczas  wydarzenia Śniadanie Project Managerów vol. 21, którego tematem jest “Project & Organizational Change Management. Jak połączyć oba światy?”, a wprowadzi nas w niego Wioleta Kicman – doświadczony Project Managera i Change Management Practitioner.

Wioleta realizowała projekty między innymi dla NHS, londyńskich jednostek samorządowych oraz EY. Obecnie pracuje dla firmy działającej w obszarze technologii medycznych, gdzie wspiera wdrażanie programu projektów strategicznych. Prowadzi szkolenia dla liderów oraz project managerów z zarządzania zmianą organizacyjną. Naprawdę warto czerpać z jej wiedzy i doświadczenia!

Jeśli więc chcesz poznać praktyczne sposoby zarządzania zmianą i zaskoczyć swój zespół i samego siebie swoją efektywnością – dołącz do spotkania online i wysłuchaj prelekcji, a także zadaj pytania naszej prelegentce podczas sesji Q&A. 

Agenda spotkania:

 • Wprowadzenie i powitanie uczestników
 • Poznaj nas i nasze wydarzenie
 • Prelekcja
  • Organizational Change – wprowadzenie i przykłady
  • Po co integrować zarządzanie projektami z zarządzaniem zmianą?
  • PM&CM Integrated Approach
  • Przykłady działań w obszarze zarządzania zmianą do wdrożenia na projektach.
  • Sesja Q&A
 • Podsumowanie i zakończenie

To już nasze drugie spotkanie online. Nie zwalniamy tempa i dziękujemy za Wasze ogromne zainteresowanie. Dzięki temu, że wystarczy połączyć się przez wideokonferencję – możemy spotykać się w jeszcze szerszym gronie. Aby to było to możliwe, musimy zakupić licencję Zoom, dlatego Śniadanie Project Managerów vol. 21 online jest płatne – pobieramy symboliczną opłatę w wysokości 6,15 zł. Mamy nadzieję, że nie masz nam tego za złe ;) Podczas wydarzenia merytorycznie zwrócimy Ci tę wartość z nawiązką!

Informacje organizacyjne:

 • Gdzie: online za pośrednictwem aplikacji Zoom – link do spotkania dostaniesz drogą mailową przed wydarzeniem 
 • Kiedy: 30/05/2020 o godz. 10:00
 • Czas trwania prelekcji: 40 minut
 • Czas trwania wydarzenia: to zależy od Was i ilości pytań, zarezerwuj 1,5 h :)
 • Cena: 6,15 zł / osobę – kwota ta przeznaczona będzie na zakup licencji Zoom
 • Zapisy: klik!

Jeśli nie chcesz już nigdy łapać się za głowę w obliczu zmian i chcesz podnieść efektywność swoją i swojego zespołu – koniecznie dołącz do nas i pomóż sobie odkryć nowe możliwości w każdej zmianie. Bądź z nami – czekamy na Ciebie!

Już dziś dołącz też do grupy Wydarzenia Project Managerów na Facebooku, gdzie będziesz otrzymać najświeższe informacje na temat Śniadań i Warsztatów Project Managerów.

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Śniadanie Project Managerów vol. 22!

Czy wiesz, że od ostatniego Śniadania Project Managerów upłynęło już 129 dni?!...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *