Śniadanie Project Managerów vol. 21!

Śniadanie Project Managerów vol. 21

Mówią, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego zarządzając projektami, chcemy z każdym dniem wiedzieć więcej, pracować lepiej i osiągać imponujące wyniki. Jesteśmy głodni wiedzy i chyba wszyscy cieszymy się z tego głodu, bo motywuje nas do szukania, czytania, próbowania i rozwoju. W związku z tym zapraszamy na Śniadanie Project Managerów vol. 21 online, abyśmy wspólnie mogli dostarczać naszym umysłom wartościowej strawy i uczyć się od tych, którzy latami budują swoje doświadczenie. 

Wiemy, że śniadania najlepiej smakują w doborowym towarzystwie, dlatego już 30 maja (sobota) o godz. 10:00 chcemy zjeść je razem z Wami! W otaczającej nas rzeczywistości dziękujemy rozwojowi techniki i łączymy się online. Nie musisz więc nawet wstawać z kanapy, żeby się z nami spotkać, ale żeby przygotować śniadanie już owszem ;) Podczas wydarzenia pochłoniemy kolejne porcje informacji, po których będziemy w stanie wdrażać nowe rozwiązania.

A propos sytuacji – wprowadziła wiele zmian w naszym funkcjonowaniu. I właśnie o zmianach będziemy rozmawiać podczas  wydarzenia Śniadanie Project Managerów vol. 21, którego tematem jest “Project & Organizational Change Management. Jak połączyć oba światy?”, a wprowadzi nas w niego Wioleta Kicman – doświadczony Project Managera i Change Management Practitioner.

Wioleta realizowała projekty między innymi dla NHS, londyńskich jednostek samorządowych oraz EY. Obecnie pracuje dla firmy działającej w obszarze technologii medycznych, gdzie wspiera wdrażanie programu projektów strategicznych. Prowadzi szkolenia dla liderów oraz project managerów z zarządzania zmianą organizacyjną. Naprawdę warto czerpać z jej wiedzy i doświadczenia!

Jeśli więc chcesz poznać praktyczne sposoby zarządzania zmianą i zaskoczyć swój zespół i samego siebie swoją efektywnością – dołącz do spotkania online i wysłuchaj prelekcji, a także zadaj pytania naszej prelegentce podczas sesji Q&A. 

Agenda spotkania:

 • Wprowadzenie i powitanie uczestników
 • Poznaj nas i nasze wydarzenie
 • Prelekcja
  • Organizational Change – wprowadzenie i przykłady
  • Po co integrować zarządzanie projektami z zarządzaniem zmianą?
  • PM&CM Integrated Approach
  • Przykłady działań w obszarze zarządzania zmianą do wdrożenia na projektach.
  • Sesja Q&A
 • Podsumowanie i zakończenie

To już nasze drugie spotkanie online. Nie zwalniamy tempa i dziękujemy za Wasze ogromne zainteresowanie. Dzięki temu, że wystarczy połączyć się przez wideokonferencję – możemy spotykać się w jeszcze szerszym gronie. Aby to było to możliwe, musimy zakupić licencję Zoom, dlatego Śniadanie Project Managerów vol. 21 online jest płatne – pobieramy symboliczną opłatę w wysokości 6,15 zł. Mamy nadzieję, że nie masz nam tego za złe ;) Podczas wydarzenia merytorycznie zwrócimy Ci tę wartość z nawiązką!

Informacje organizacyjne:

 • Gdzie: online za pośrednictwem aplikacji Zoom – link do spotkania dostaniesz drogą mailową przed wydarzeniem 
 • Kiedy: 30/05/2020 o godz. 10:00
 • Czas trwania prelekcji: 40 minut
 • Czas trwania wydarzenia: to zależy od Was i ilości pytań, zarezerwuj 1,5 h :)
 • Cena: 6,15 zł / osobę – kwota ta przeznaczona będzie na zakup licencji Zoom
 • Zapisy: klik!

Jeśli nie chcesz już nigdy łapać się za głowę w obliczu zmian i chcesz podnieść efektywność swoją i swojego zespołu – koniecznie dołącz do nas i pomóż sobie odkryć nowe możliwości w każdej zmianie. Bądź z nami – czekamy na Ciebie!

Już dziś dołącz też do grupy Wydarzenia Project Managerów na Facebooku, gdzie będziesz otrzymać najświeższe informacje na temat Śniadań i Warsztatów Project Managerów.

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Analityk Systemowy – człowiek, który rozumie klienta

Specjaliści – dlaczego bez nich nie byłoby projektu? Na to pytanie odpowie...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *