Śniadanie Project Managerów vol. 20!

Śniadanie Project Managerów vol. 20

Z pewnością można powiedzieć, że ostatnie tygodnie wywróciły życie do góry nogami na całym świecie. Wszelkie wprowadzane z dnia na dzień obostrzenia odbiły się nie tylko na codziennych zajęciach i życiu prywatnym, ale przede wszystkim na naszej pracy. Dla wielu praca zdalna była codziennością, jednak myślę, że dla zdecydowanej większości jest to zupełnie nowe doświadczenie.W ekspresowym tempie musieliśmy się dostosować do nowych warunków, przenosząc biuro do domu i stawić czoła nowym wyzwaniom – zarówno tym logistyczno-technicznym (np. stworzenie miejsca pracy w domu, infrastruktura IT), jak i mentalnym.

Pewnie część z Was już się zaadaptowała do nowej rzeczywistości, a część wciąż zastanawia się jak najlepiej zorganizować pracę zdalnego zespołu i sprawić by projekt toczył się dalej bez zakłóceń. Spieszymy z pomocą! 

Zapraszam na Śniadanie Project Managerów vol. 20, podczas którego Nadia Harris-Kosior, założycielka HR Remote Work Advocate, opowie nam jak skuteczne zarządzać zespołem zdalnym. Co prawda już wcześniej planowaliśmy Śniadanie o tematyce pracy zdalnej, jak się okazuje trafiliśmy w punkt! Jeśli nadal nie jesteś przekonany czy warto, to zapewniam, że Nadia to w tym temacie właściwa osoba na właściwym miejscu.

Podczas Śniadania dowiesz się:

  • od czego zacząć pracę zdalną,
  • jak zaplanować sprawną komunikację (narzędzia i schematy komunikacyjne),
  • jak efektywnie poprowadzić spotkanie online (agenda, dobre praktyki, narzędzia, case study),
  • z czego wynika i jak wyeliminować spadek zaangażowania zespołu (case study).

Nadia w trakcie swojej kariery zawodowej współpracowała z szeregiem międzynarodowych organizacji. Zajmowała się tworzeniem procedur biznesowych w zakresie HR oraz strategią pozyskiwania zasobów ludzkich w Europie, Stanach Zjednoczony i Azji. Dzięki pracy zdalnej jest w stanie realizować liczne projekty niezależnie od czasu i miejsca. Jej celem jest budowanie świadomości wokół pracy zdalnej wśród pracodawców i kandydatów. 

Śniadanie Project Managerów vol. 20 nie potrzebuje lepszej reklamy niż doświadczenie i wiedza, jakie stoją za Nadią. Spotkanie to będzie wyjątkowe jeszcze z kilku innych powodów. W nietypowych warunkach uczestniczyć będziemy w okrągłym wydaniu Śniadań – 20-tym. A w nietypowych, bo po raz pierwszy spotykamy się online! Co prawda nie zjemy śniadania przy jednym stole, ale zjemy je wspólnie. Wychodzimy też poza granice Krakowa czy Wrocławia dzięki temu, że każdy może do nas dołączyć, bez względu na lokalizację :)

To jeszcze nie koniec dobrych informacji – udział w Śniadaniu Project Managerów vol. 20 jest bezpłatny. Zgodnie z naszym założeniem pobieramy opłatę za śniadanie, tym razem sam przygotuj je dla siebie ;)

Organizacyjnie:

  • Spotykamy się online 18 kwietnia 2020 o godz. 10:00 przed komputerem czy telefonem, jak Ci wygodniej!
  • Prelekcja odbędzie się za pośrednictwem aplikacji Zoom – link do spotkania dostaniesz drogą mailową przed wydarzeniem 
  • Czas trwania prelekcji: 30 minut 
  • Czas trwania wydarzenia: to zależy od Was i ilości pytań, zarezerwuj 1,5 h :)
  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny
  • Zapisy: klik!

Jeśli praca zdalna wciąż stanowi dla Ciebie lub dla Twojego zespołu jakiś problem, koniecznie dołącz do nas 18 kwietnia! Jak powiedział Albert Camus: “Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp je słowem wyzwanie. Życie stanie się nagle bardziej podniecające i interesujące”. Razem z Nadią pomożemy Ci w tym! :) 

Już dziś dołącz też do grupy Wydarzenia Project Managerów na Facebooku, gdzie będziesz otrzymać najświeższe informacje na temat Śniadań i Warsztatów Project Managerów.

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Śniadanie Project Managerów vol. 27 Rzeszów!

Kimkolwiek zawodowo jesteś i cokolwiek robisz, to zapewne są kwestie dla Ciebie...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *