Warsztaty Project Managerów vol. 4/5/6 – cykl “Agile”

Warsztaty Project Managerów vol. 4/5/6

Pierwsze liście spadają z drzew, to czas, żeby kończyć wakacyjną labę i rzucić się w wir ciekawych działań. Kręci Cię project management? Lubisz się rozwijać? Chcesz poznać narzędzia kierownika projektu w praktyce? To świetnie się składa, bo mamy coś dla Ciebie! Warsztaty Project Managerów!

Tym razem będzie to cykl poświęcony tematyce Agile. Głośno o nim wszędzie, ale czy wiesz z czym to się je w projektowej rzeczywistości? Zaczniemy od praktycznego wprowadzenia w szeroko rozumianą filozofię Agile po czym przejdziemy do ulubionego przedstawiciela Agile’a – Scruma (zetkniemy się z nim podczas symulacji), a skończymy na celach w środowisku zwinnym. Poznasz metody OKR i WIG oraz dowiesz się czy i w jaki sposób warto je łączyć.

Podczas trzech 3-godzinnych spotkań z doświadczonymi praktykami i trenerami, poznasz zarówno narzędzia, jak i usystematyzujesz teorię. To bezpieczna przestrzeń do nauki – tu wierzymy, że nie ma głupich pytań i na każde znajdziesz odpowiedź. Zabierz więc ze sobą nurtujące Cię zagadnienia i ciekawość. Poznasz nowych ludzi, pogłębisz wiedzę i wierzymy, że te wydarzenia na stałe wpiszą się w Twój kalendarz :)

Plan na Warsztaty przedstawia się następująco:

  1. Warsztaty Project Managerów vol. 4: “Jak jeździć z pełnymi taczkami, czyli Scrum w pigułce”, data: 14.09. Trener: Magdalena Firlit (https://magdalenafirlit.com/)
  2. Warsztaty Project Managerów vol. 5: “Lego Scrum Hotel – symulacja Scruma”, data: 19.10. Trenerzy: Piotr Pelcer i Grzegorz Iwanek (http://agilemasters.pl)
  3. Warsztaty Project Managerów vol. 6: “Cele w środowisku zwinnym”, data: 16.11. Trener: Grzegorz Gubiński (http://gubinski.eu/)

Miło nam też poinformować, że firma Ocado Technology zdecydowała się udostępnić dla nas salę na Warsztaty, a także zapewnić nam poczęstunek. Możecie być zatem pewni, że spotkamy się w profesjonalnym otoczeniu, sprzyjającym nauce. Ocado, dziękujemy!

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: Ocado, ul. Pawia 9, Kraków (budynek High5, piętro 5)
  • Kiedy: 14/09 | 19/10 | 16/11, godz. 10:00
  • Cena: 60 zł/ osobę; kupując bilety na wszystkie 3 Warsztaty otrzymujesz rabat 50% na trzeci Warsztat :)
  • Zapisy: klik!

Na Warsztatach zapewnimy Ci napoje orzeźwiające i coś słodkiego – doskonale rozumiemy, jak ważna jest dobra energia! Nie zwlekaj, bo ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Programista PHP – siła napędowa projektu

Bez niego na pewno nie byłoby projektu informatycznego – programista. Niezależnie od...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *