Warsztaty Project Managerów vol. 4/5/6 – cykl “Agile”

Warsztaty Project Managerów vol. 4/5/6

Pierwsze liście spadają z drzew, to czas, żeby kończyć wakacyjną labę i rzucić się w wir ciekawych działań. Kręci Cię project management? Lubisz się rozwijać? Chcesz poznać narzędzia kierownika projektu w praktyce? To świetnie się składa, bo mamy coś dla Ciebie! Warsztaty Project Managerów!

Tym razem będzie to cykl poświęcony tematyce Agile. Głośno o nim wszędzie, ale czy wiesz z czym to się je w projektowej rzeczywistości? Zaczniemy od praktycznego wprowadzenia w szeroko rozumianą filozofię Agile po czym przejdziemy do ulubionego przedstawiciela Agile’a – Scruma (zetkniemy się z nim podczas symulacji), a skończymy na celach w środowisku zwinnym. Poznasz metody OKR i WIG oraz dowiesz się czy i w jaki sposób warto je łączyć.

Podczas trzech 3-godzinnych spotkań z doświadczonymi praktykami i trenerami, poznasz zarówno narzędzia, jak i usystematyzujesz teorię. To bezpieczna przestrzeń do nauki – tu wierzymy, że nie ma głupich pytań i na każde znajdziesz odpowiedź. Zabierz więc ze sobą nurtujące Cię zagadnienia i ciekawość. Poznasz nowych ludzi, pogłębisz wiedzę i wierzymy, że te wydarzenia na stałe wpiszą się w Twój kalendarz :)

Plan na Warsztaty przedstawia się następująco:

  1. Warsztaty Project Managerów vol. 4: “Jak jeździć z pełnymi taczkami, czyli Scrum w pigułce”, data: 14.09. Trener: Magdalena Firlit (https://magdalenafirlit.com/)
  2. Warsztaty Project Managerów vol. 5: “Lego Scrum Hotel – symulacja Scruma”, data: 19.10. Trenerzy: Piotr Pelcer i Grzegorz Iwanek (http://agilemasters.pl)
  3. Warsztaty Project Managerów vol. 6: “Cele w środowisku zwinnym”, data: 16.11. Trener: Grzegorz Gubiński (http://gubinski.eu/)

Miło nam też poinformować, że firma Ocado Technology zdecydowała się udostępnić dla nas salę na Warsztaty, a także zapewnić nam poczęstunek. Możecie być zatem pewni, że spotkamy się w profesjonalnym otoczeniu, sprzyjającym nauce. Ocado, dziękujemy!

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: Ocado, ul. Pawia 9, Kraków (budynek High5, piętro 5)
  • Kiedy: 14/09 | 19/10 | 16/11, godz. 10:00
  • Cena: 60 zł/ osobę; kupując bilety na wszystkie 3 Warsztaty otrzymujesz rabat 50% na trzeci Warsztat :)
  • Zapisy: klik!

Na Warsztatach zapewnimy Ci napoje orzeźwiające i coś słodkiego – doskonale rozumiemy, jak ważna jest dobra energia! Nie zwlekaj, bo ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Jak zostać Project Managerem? #3 Mentoring i coaching kariery

Pewnie wciąż zadajesz sobie pytanie, co jeszcze możesz zrobić, aby zdobyć upragniony...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *