Śniadanie Project Managerów vol. 16!

Śniadanie Project Managerów vol. 16

Pamiętasz swoje początki w project managemencie? Twoje pierwsze kroki były raczej nieśmiałe i trudne czy może od razu wpadłeś w wir skutecznego zarządzania? Niezależnie od tego, jak się czułeś, był to początek czegoś wielkiego. Czegoś, co teraz możemy razem rozwijać i doradzać sobie wzajemnie. Ken Blanchard mawiał: “Nikt z nas nie jest tak mądry, jak my wszyscy razem”, dlatego serdecznie zapraszamy Cię na Śniadanie Project Managerów vol. 16! Spotykają się tutaj doświadczeni managerowie i ci początkujący. Razem możemy piąć się w górę, a śniadanie w tak doborowym towarzystwie smakuje najlepiej.

Czujesz już smak wspólnie spędzonego czasu? Przygotowaliśmy garść informacji, abyś wiedział, dlaczego warto pojawić się na Śniadaniu Project Managerów vol. 16. Swoją drogą – pamiętasz pierwsze Śniadanie Project Managerów we Wrocławiu w listopadzie 2017 roku? :) Teraz świętujemy 2. urodziny tego wydarzenia!

Spotykamy się w FN Restaurant przy malowniczym wrocławskim rynku pod numerem 46/47. Zaczynamy wtedy, kiedy zegar pięknego późnogotyckiego Ratuszu wybije godzinę 10:00. Ah, ten wrocławski klimat! :)

Śniadanie Project Managerów vol. 16 odwiedzi Pan Jarosław Rubin – konsultant zarządzania, trener biznesu, współautor książki “Zwinnologia. Innowacyjne podejście do zarządzania zmianą”. Nasz Gość dzieli się wiedzą i umiejętnościami poprzez szeroki zakres działań, bowiem już od 17 lat wspiera firmy we wdrażaniu zmian i nowych inicjatyw jako konsultant zewnętrzny, lider projektu lub członek zespołu projektowego, bada procesy zmian w organizacjach. W swojej książce opisuje 55 zwinnych narzędzi do zarządzania firmą, praktykuje zwinne podejścia do zarządzania. Założył Szkołę Zarządzania Zmianą (www.zmiana.edu.pl) i jako Certyfikowany Lean Change Agent jest zwolennikiem zarządzania opartego na dowodach (badania, rezultaty działań, informacje zwrotne).

Czy mógłbyś opuścić Śniadanie Project Managerów vol. 16 i spotkanie z tak ciekawą osobą? :) Podczas swojej prelekcji “Ludzie – przez nich czy dzięki nim?” Pan Jarosław opowie nam o przyczynach oporu przy realizacji projektów, bo dobrze wie, że skutecznej walki z oporem da się nauczyć, więc najpierw trzeba zajrzeć do źródła. Poznamy również przyczyny takiego oporu zgodnie z modelem pięciu potrzeb SCARF/SPAZM. Ojj, kto słyszał, ten wie, że warto zagłębić się w ten temat. A żeby naszą wiedzę poprzeć praktyką, Pan Jarosław zaprosi nas do wypróbowania narzędzia do rozpoznawania potrzeb członków zespołu i klientów. Na koniec zostanie jeszcze model 20-60-20, który pomoże nam skutecznie “sprzedawać” projekty. W końcu liczą się rezultaty ;)

Agenda:

 1. Efekty wdrażania nowych przedsięwzięć w firmach na podstawie badań własnych – quiz dla uczestników
 2. Każdy Wiking nosi topór, każdy projekt rodzi…
 3. Model SCARF/SPAZM, czyli jak wywrócić projekt, nie uwzględniając potrzeb ludzi (mini case study),
 4. Jak rozpoznawać potrzeby, używając Kart SPAZM?
 5. Postawy wobec nowych inicjatyw (model 20-60-20 – krótki film) i co z tego dla nas wynika przy prowadzeniu projektów, czyli gdzie znaleźć wsparcie dla projektu i co robić z opornymi?
 6. Podsumowanie

Informacje organizacyjne:

 • Gdzie: FN Restaurant Rynek 46/47 Wrocław
 • Kiedy: 23/11/2019
 • Czas trwania prelekcji: 45-60 minut
 • Cena: 35 zł/ osobę. Kwota ta przeznaczona jest na śniadanie :)
 • Zapisy: klik!

Śniadanie Project Managerów vol 16. to wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć. Dla każdego uczestnika mamy 20% zniżki do FN Restaurant na całe menu do wykorzystania w dowolnym czasie do końca roku :) Świętujmy razem 2 lata Śniadań we Wrocławiu!

Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona. Zapisz się teraz i zapewnij sobie świetny czas ze świetnymi ludźmi!

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Śniadanie Project Managerów vol. 22!

Czy wiesz, że od ostatniego Śniadania Project Managerów upłynęło już 129 dni?!...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *