Śniadanie Project Managerów vol. 16!

Śniadanie Project Managerów vol. 16

Pamiętasz swoje początki w project managemencie? Twoje pierwsze kroki były raczej nieśmiałe i trudne czy może od razu wpadłeś w wir skutecznego zarządzania? Niezależnie od tego, jak się czułeś, był to początek czegoś wielkiego. Czegoś, co teraz możemy razem rozwijać i doradzać sobie wzajemnie. Ken Blanchard mawiał: “Nikt z nas nie jest tak mądry, jak my wszyscy razem”, dlatego serdecznie zapraszamy Cię na Śniadanie Project Managerów vol. 16! Spotykają się tutaj doświadczeni managerowie i ci początkujący. Razem możemy piąć się w górę, a śniadanie w tak doborowym towarzystwie smakuje najlepiej.

Czujesz już smak wspólnie spędzonego czasu? Przygotowaliśmy garść informacji, abyś wiedział, dlaczego warto pojawić się na Śniadaniu Project Managerów vol. 16. Swoją drogą – pamiętasz pierwsze Śniadanie Project Managerów we Wrocławiu w listopadzie 2017 roku? :) Teraz świętujemy 2. urodziny tego wydarzenia!

Spotykamy się w FN Restaurant przy malowniczym wrocławskim rynku pod numerem 46/47. Zaczynamy wtedy, kiedy zegar pięknego późnogotyckiego Ratuszu wybije godzinę 10:00. Ah, ten wrocławski klimat! :)

Śniadanie Project Managerów vol. 16 odwiedzi Pan Jarosław Rubin – konsultant zarządzania, trener biznesu, współautor książki “Zwinnologia. Innowacyjne podejście do zarządzania zmianą”. Nasz Gość dzieli się wiedzą i umiejętnościami poprzez szeroki zakres działań, bowiem już od 17 lat wspiera firmy we wdrażaniu zmian i nowych inicjatyw jako konsultant zewnętrzny, lider projektu lub członek zespołu projektowego, bada procesy zmian w organizacjach. W swojej książce opisuje 55 zwinnych narzędzi do zarządzania firmą, praktykuje zwinne podejścia do zarządzania. Założył Szkołę Zarządzania Zmianą (www.zmiana.edu.pl) i jako Certyfikowany Lean Change Agent jest zwolennikiem zarządzania opartego na dowodach (badania, rezultaty działań, informacje zwrotne).

Czy mógłbyś opuścić Śniadanie Project Managerów vol. 16 i spotkanie z tak ciekawą osobą? :) Podczas swojej prelekcji “Ludzie – przez nich czy dzięki nim?” Pan Jarosław opowie nam o przyczynach oporu przy realizacji projektów, bo dobrze wie, że skutecznej walki z oporem da się nauczyć, więc najpierw trzeba zajrzeć do źródła. Poznamy również przyczyny takiego oporu zgodnie z modelem pięciu potrzeb SCARF/SPAZM. Ojj, kto słyszał, ten wie, że warto zagłębić się w ten temat. A żeby naszą wiedzę poprzeć praktyką, Pan Jarosław zaprosi nas do wypróbowania narzędzia do rozpoznawania potrzeb członków zespołu i klientów. Na koniec zostanie jeszcze model 20-60-20, który pomoże nam skutecznie “sprzedawać” projekty. W końcu liczą się rezultaty ;)

Agenda:

 1. Efekty wdrażania nowych przedsięwzięć w firmach na podstawie badań własnych – quiz dla uczestników
 2. Każdy Wiking nosi topór, każdy projekt rodzi…
 3. Model SCARF/SPAZM, czyli jak wywrócić projekt, nie uwzględniając potrzeb ludzi (mini case study),
 4. Jak rozpoznawać potrzeby, używając Kart SPAZM?
 5. Postawy wobec nowych inicjatyw (model 20-60-20 – krótki film) i co z tego dla nas wynika przy prowadzeniu projektów, czyli gdzie znaleźć wsparcie dla projektu i co robić z opornymi?
 6. Podsumowanie

Informacje organizacyjne:

 • Gdzie: FN Restaurant Rynek 46/47 Wrocław
 • Kiedy: 23/11/2019
 • Czas trwania prelekcji: 45-60 minut
 • Cena: 35 zł/ osobę. Kwota ta przeznaczona jest na śniadanie :)
 • Zapisy: klik!

Śniadanie Project Managerów vol 16. to wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć. Dla każdego uczestnika mamy 20% zniżki do FN Restaurant na całe menu do wykorzystania w dowolnym czasie do końca roku :) Świętujmy razem 2 lata Śniadań we Wrocławiu!

Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona. Zapisz się teraz i zapewnij sobie świetny czas ze świetnymi ludźmi!

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Project Manager i projekt “Święta”

Przedświąteczna gorączka, brak miejsc parkingowych, w rozgłośniach radiowych „Last Christmas”, a w...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *