Stwórz razem z nami Manifest Project Managera!

 

Manifest Project Managera

Zarządzanie projektami nie jest Ci obce? Jesteś project managerem z kilkuletnim doświadczeniem, pasją i kochasz to, co robisz? To świetnie! Dołącz do społeczności project managerów PMasters, którą budujemy i razem z nami zrób kolejny krok! Chcemy wypracować Manifest Project Managera – taki, pod którym nie tylko Ty sam/-a zechcesz się podpisać, ale również zechcą podpisać go inni. Taki, który będzie mówił o tym, co jest dla nas i dla naszej zawodowej społeczności ważne. Przy okazji zapytam:

  • Co jest dla Ciebie ważne w zarządzaniu projektami?
  • Do czego dążysz?
  • W co wierzysz w kontekście pracy PM’a, a co chciałbyś/-abyś zmienić?
  • Co jest wartością, którą w tej pracy wyznajesz?

Ja wierzę, że to zawód, a nie tylko rola, wierzę, że wymaga kompetencji i chcę, aby jego przedstawiciele byli w tym fachu profesjonalni. Co to znaczy? Dobre pytanie. Chcę Cię zaprosić na warsztaty, podczas których wspólnie wypracujemy Manifest Project Managera, odpowiadając sobie na powyższe pytania.

Znany pewnie wielu z Wam Manifest Agile powstał w 2001 roku. Chociaż uczestnicy pamiętnego spotkania w Snowbird często się nie zgadzali, znaleźli konsensus w sprawie czterech podstawowych wartości. I my odwołamy się do wartości, poszukując tego, co w zarządzaniu projektami ma dla nas znaczenie i z czym chcemy się identyfikować jako przedstawiciele tego zawodu. Wierzę, że znajdziemy wspólny język i będziemy w stanie odnaleźć i połączyć to, co dla nas ważne.

Warsztaty odbędą się 12 grudnia 2019 r. (czwartek) o godz. 18:00 w siedzibie firmy Ocado Technology przy ul. Pawiej 9 w Krakowie i potrwa około 3 godziny (może skończyć się ciut szybciej lub nieco przedłużyć). Spotkasz na nim project managerów, być może też znajomych, stałych bywalców Śniadań Project Managerów i uczestników Warsztatów Project Managerów :)

Spotykamy się w luźniej atmosferze, przy piwie i przekąskach. Ponieważ dbamy o poziom merytoryczny wydarzenia, zaakceptujemy udział wybranych osób – zależy nam na tym, aby grupa pracująca nad manifestem nie była przypadkowa. Liczę na Twoje zrozumienie :)

Z uwagi na to, że frekwencja jest dla nas ważna, podejmij tę decyzję odpowiedzialnie lub też daj znać, gdyby coś z Twojej strony się zmieniło, pisząc na adres: [email protected].

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: Ocado technology, ul. Pawia 9, Kraków
  • Kiedy: 12/12/2019, godz. 18:00
  • Czas trwania spotkania: ~ 3 godziny
  • Zapisy: klik!

Do zobaczenia!

 

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Stwórz razem z nami Manifest Project Managera!

  Zarządzanie projektami nie jest Ci obce? Jesteś project managerem z kilkuletnim...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *