“Rzuć okiem na projekt” – Warsztaty IPMA Young Crew Polska

Rzuć okiem na projekt

Warsztaty IPMA Young Crew Polska “Rzuć okiem na projekt” to jednodniowe warsztaty adresowane do młodych kierowników projektów, osób od niedawna zaangażowanych i pracujących w środowisku projektowym, absolwentów, studentów oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani dziedziną zarządzania projektami. Warsztaty IPMA Young Crew to interaktywne wydarzenie, na które składają się wysokiej klasy warsztaty, gry symulacyjne, dyskusje, wymiana doświadczeń oraz networking.

Organizatorem warsztatów jest międzynarodowa organizacja Young Crew Poland (IPMA YC Poland) działająca w ramach International Project Management Association Polska. IPMA Young Crew istnieje w kilkudziesięciu krajach i zrzesza kilkadziesiąt tysięcy członków na całym świecie.

Wydarzenie odbędzie się 14 listopada 2017 roku na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie, ul. Chodakowska 19/31 w godzinach 10:00 – 18:00.

Na wydarzenie można się zarejestrować na stronie: www.warsztatyyc.evenea.pl. Zapisy trwają do 7.11.2017, liczba miejsc jest ograniczona.

W tegorocznej edycji warsztatów przygotowane zostały trzy bloki tematyczne:

  • Hard Skills – kształtujące umiejętności techniczne, potrzebne do sprawnego i efektywnego zarządzania projektem,
  • Soft Skills – pokazujące jakie kompetencje powinien posiadać kierownik projektu i co może zrobić aby je rozwinąć,
  • Workshop – pokaże jak współpracować z zespołem i zbierać wiedzę oraz doświadczenie poprzez grę symulacyjną.

Nadrzędnym celem warsztatów jest zdobycie praktycznej wiedzy, bezcennych informacji oraz doświadczenia z zakresu zarządzania projektami w pozytywnej atmosferze i z ludźmi, którzy wiedzą, co znaczy łączyć efektywną naukę z dobrą zabawą.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów można znaleźć na Facebooku w wydarzeniu “Rzuć okiem na projekt” Warsztaty IPMA Young Crew Polska.

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

Śniadanie Project Managerów vol. 26 Kraków!

Wrześniowe Śniadanie Project Managerów pierwszy raz od dłuższego czasu odbyło się stacjonarnie...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *