Śniadanie Project Managerów vol. 13

Wiemy, że długo czekaliście na wakacyjny odpoczynek i możliwość leniwego sączenia dobrych napojów w doborowym towarzystwie, dlatego dajemy Wam tę możliwość i zapraszamy na Śniadanie Project Managerów vol. 13 w Krakowie w formie, od której to wszystko się zaczęło (kto był na pierwszym Śniadaniu, ten wie ;)) – networkingu w nieformalnej atmosferze, bez prelekcji, za to przy akompaniamencie ożywionych dyskusji.

Tym razem odpoczniemy od prezentacji i warsztatów, a w zamian chcemy zaprosić Was do networkingu i wymiany poglądów na temat szeroko pojętego zarządzania projektami. W końcu raźniej jest wspólnie porozmawiać o problemach, trudnościach czy wyższości jednego narzędzia nad drugim :) Tematem przewodnim, choć niezobowiązującym (zapewne pofolgujemy sobie i odpłyniemy od tego tematu w stronę interesujących nas lądów) będą wyzwania project managementu.

Przeprowadzimy razem z Wami kreatywną retrospektywę naszych wydarzeń, podzielimy się z Wami naszymi wnioskami na temat budowania społeczności i dalszych planów dotyczących Śniadań, ale również Warsztatów Project Managerów. Chętnie poznamy też Wasze opinie, bo wiemy, że to właśnie z Wami i dzięki Wam udało nam się zajść z obydwoma wydarzeniami tak daleko! 2 lata jesteśmy z Wami, a chcemy być jeszcze dłużej!

To będzie nietypowe Śniadanie, bo 13., a wierzę, że 13-tka jest szczęśliwa! Nietypowe też dlatego, że jest wakacyjne – z tej okazji zmieniamy miejsce, ale mamy nadzieję na wciąż tak samo dobre wibracje i dawkę inspiracji dla wydarzeń po wakacjach.

Formuła tego spotkania pozwoli Wam w swobodnej atmosferze, przy dobrym śniadaniu poznać współuczestników spotkania i jego organizatorów, którzy bardzo chętnie też poznają Ciebie. Czy wiesz, że Śniadania organizuje aż 6 osób?! Zapraszamy Was z osobami towarzyszącymi, przyjaciółmi, fanami project managementu i dobrej atmosfery w sobotni poranek.

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: Restauracja Pinakoteka, ul. Dolnych Młynów 10, bud 5, Kraków
  • Kiedy: 10/08/2019, godz. 10:00
  • Cena: 30 zł/ osobę. Kwota ta przeznaczona jest na śniadanie :)

Zapisy: klik!

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj – dołącz do nas!

Więcej wpisów autora: Maciej Bieniasz

G Suite i Slack – integracje i usprawnienia

Czy zastanawiałeś się jak narzędzia wykorzystywane w pracy mogą wpłynąć zarówno na...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *