Śniadanie Project Managerów vol. 13

Wiemy, że długo czekaliście na wakacyjny odpoczynek i możliwość leniwego sączenia dobrych napojów w doborowym towarzystwie, dlatego dajemy Wam tę możliwość i zapraszamy na Śniadanie Project Managerów vol. 13 w Krakowie w formie, od której to wszystko się zaczęło (kto był na pierwszym Śniadaniu, ten wie ;)) – networkingu w nieformalnej atmosferze, bez prelekcji, za to przy akompaniamencie ożywionych dyskusji.

Tym razem odpoczniemy od prezentacji i warsztatów, a w zamian chcemy zaprosić Was do networkingu i wymiany poglądów na temat szeroko pojętego zarządzania projektami. W końcu raźniej jest wspólnie porozmawiać o problemach, trudnościach czy wyższości jednego narzędzia nad drugim :) Tematem przewodnim, choć niezobowiązującym (zapewne pofolgujemy sobie i odpłyniemy od tego tematu w stronę interesujących nas lądów) będą wyzwania project managementu.

Przeprowadzimy razem z Wami kreatywną retrospektywę naszych wydarzeń, podzielimy się z Wami naszymi wnioskami na temat budowania społeczności i dalszych planów dotyczących Śniadań, ale również Warsztatów Project Managerów. Chętnie poznamy też Wasze opinie, bo wiemy, że to właśnie z Wami i dzięki Wam udało nam się zajść z obydwoma wydarzeniami tak daleko! 2 lata jesteśmy z Wami, a chcemy być jeszcze dłużej!

To będzie nietypowe Śniadanie, bo 13., a wierzę, że 13-tka jest szczęśliwa! Nietypowe też dlatego, że jest wakacyjne – z tej okazji zmieniamy miejsce, ale mamy nadzieję na wciąż tak samo dobre wibracje i dawkę inspiracji dla wydarzeń po wakacjach.

Formuła tego spotkania pozwoli Wam w swobodnej atmosferze, przy dobrym śniadaniu poznać współuczestników spotkania i jego organizatorów, którzy bardzo chętnie też poznają Ciebie. Czy wiesz, że Śniadania organizuje aż 6 osób?! Zapraszamy Was z osobami towarzyszącymi, przyjaciółmi, fanami project managementu i dobrej atmosfery w sobotni poranek.

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: Restauracja Pinakoteka, ul. Dolnych Młynów 10, bud 5, Kraków
  • Kiedy: 10/08/2019, godz. 10:00
  • Cena: 30 zł/ osobę. Kwota ta przeznaczona jest na śniadanie :)

Zapisy: klik!

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj – dołącz do nas!

Więcej wpisów autora: Maciej Bieniasz

Przepisanie aplikacji – wyzwania, narzędzia i dobre praktyki

We współczesnym świecie technologia IT nie tylko odgrywa bardzo ważną rolę w...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *