Śniadanie Project Managerów vol. 22!

Śniadanie Project Managerów vol. 22

Czy wiesz, że od ostatniego Śniadania Project Managerów upłynęło już 129 dni?! Wystarczająco dużo, żeby zatęsknić za spotkaniem z Wami! Sami też zaczęliście dopytywać się o to, co ze Śniadaniami, co również jest miłe – znaczy, że ta tęsknota jest obustronna ;)

Covid-19 bardzo pokrzyżował nam szyki. Musieliśmy anulować wszystkie rezerwacje, które mieliśmy w lokalach do końca roku w obydwu miastach – w Krakowie i we Wrocławiu. Odbyliśmy burzliwe dyskusje, czy Śniadania online mogą zastąpić nam spotkania stacjonarne – zarówno uczestnikom, jak i organizatorom. Zastąpić nie mogą, zwłaszcza, że brakuje w nich tego, co lubicie najbardziej – smacznego posiłku, jedzonego wspólnie, a przede wszystkim networkingu i Waszej energii! Ale… nie odpuszczamy, bo wolimy tak niż wcale spotkać się z Wami!

I tak oto kilka nowości przed nami!

  • Już 17 października odbędzie się Śniadanie Project Managerów vol. 22 Online, zorganizowane po raz pierwszy przez obydwie ekipy: krakowską i wrocławską. Połączenie kreatywności, pomysłowości i zdolności organizacyjnych obydwu miast ocenicie sami :)
  • Gospodarzem Śniadania Project Managerów vol. 22 Online będzie Magdalena Guzik zwana Leną, dobry duch Śniadań, dotychczas mało widoczny, tym razem Lena przejmuje ster :)
  • Zmierzymy się z nową formułą – debatą. Podczas Śniadania Przemysław Surma i Dawid Straszak będą rozmawiać o tym, dlaczego ludzie nienawidzą project managerów. Wiem coś o tym ;) Dowiesz się jak ludzie postrzegają project managera, skąd się bierze takie myślenie i jak sobie z nim radzić, a także poznasz perspektywę project managera i to, jak on widzi projekt. Zapraszamy Cię do wspólnej, niezwykle interesującej dyskusji!
  • Połączymy się za pośrednictwem aplikacji Zoom, ale tym razem zechcemy zachęcić Was do zadawania pytań w trakcie spotkania nie tylko na czacie, ale też bezpośrednio prelegentom.

Już niebawem szerzej przedstawimy Wam sylwetki prelegentów, a tymczasem zachęcam Was do zadawania już teraz swoich pytań w temacie “Dlaczego ludzie nienawidzą project managerów” na sli.do. Czekamy na nie do 13 października, potem przekażemy je prelegentom. Odpowiedzi usłyszysz, jeśli wpadniesz na Śniadanie Project Managerów vol. 22. Jeśli nie zdążysz zadać pytania na sli.do, nic straconego – będzie też na nie czas podczas samego wydarzenia :)

17 października połączysz się z nami online, za pomocą aplikacji Zoom, która wymaga zakupu licencji, dlatego za udział w Śniadaniu Project Managerów vol. 22 Online pobieramy symboliczną opłatę w wysokości 6,15 zł. Mamy nadzieję, że nie masz nam tego za złe. Podczas wydarzenia merytorycznie zwrócimy Ci tę wartość z nawiązką!

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: online za pośrednictwem aplikacji Zoom – link do spotkania dostaniesz drogą mailową przed wydarzeniem
  • Kiedy: 17 października 2020 o godz. 10:00 (zapisy na wydarzenie trwają do 15 października do końca dnia)
  • Czas trwania prelekcji: 45 minut
  • Czas trwania wydarzenia: to zależy od Was i ilości pytań, zarezerwuj 1,5 h :)
  • Cena: 6,15 zł / osobę – kwota ta przeznaczona będzie na zakup licencji Zoom
  • Zapisy: klik!

Do zobaczenia!

Więcej wpisów autora: Karolina Jarocka

“Excel dla menedżera” – recenzja i konkurs!

“Excel dla menedżera” autorstwa Jacka Cypryjańskiego, Anny Borawskiej i Tomasza Komorowskiego to...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *